ALZURA przejmuje TEC Systems | MOTOFAKTOR

ALZURA przejmuje TEC Systems

Firma ALZURA AG, która prowadzi platformę e-commerce B2B dla motoryzacyjnego rynku wtórnego, przejęła firmę informatyczną TEC Systems Systemhaus GmbH z Kaiserslautern.

TEC Systems od 1998 roku specjalizuje się w obsłudze sieci i infrastruktury cyfrowej przedsiębiorstw i instytucji, ale również rozwija i dystrybuuje oprogramowanie oraz rozwiązania sklepowe w sektorze motoryzacyjnym oraz prowadzi platformę B2B dla handlu oponami. W ramach przejęcia zespół założyciela i dyrektora generalnego Claudiusa Debolda pozostaje na pokładzie, zapewniając tym samym ciągłość i jakość usług dla istniejących i nowych klientów.

TEC Systems to oferuje usługi m.in. dla branży motoryzacyjnej poprzez platformę B2B reifensystem.de, z której korzystają firmy z branży oponiarskiej, a także TecFaktura Pro. Chmurowy system ERP/Faktura zostanie zintegrowany z nowym pakietem oprogramowania eBusiness ALZURA, który miał swoją premierę na targach „The Tire Cologne„. Ponadto baza danych certyfikatów felg aluminiowych TEC Systems będzie wykorzystywana w przyszłości na platformie firmy ALZURA. Przejęcie obejmuje również rozwiązania Tyre Store i Reifenshopsystem, które wzmocnią ofertę ALZURA AG w handlu oponami online.

Akwizycja wzmocnieni naszą pozycję na rynku i pozwoli rozszerzyć ofertę dla klientów biznesowych. Produkty i usługi TEC Systems doskonale uzupełniają nasze istniejące rozwiązania i pozwalają zaoferować naszym klientom jeszcze bardziej kompleksową obsługę” – mówi Michael Saitow, założyciel i CEO ALZURA AG.

Claudius Debold, założyciel i dotychczasowy dyrektor generalny TEC Systems, dodaje: „Integracja z ALZURA AG to dla TEC Systems nowy rozdział.  Jestem przekonany, że nasze sprawdzone produkty i rozwiązania w połączeniu z dynamiką i zasobami ALZURA AG przyniosą nie tylko naszym klientom, ale całej branży znaczącą wartość dodaną„.

Źródło: ALZURA AG

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).