Akumulatory z przedłużoną gwarancją w AD Polska | MOTOFAKTOR

Akumulatory z przedłużoną gwarancją w AD Polska

person Katarzyna Ciupek 25/04/2013

Exide Technologies SA, we współpracy z AD Polska, umożliwia klientom uzyskanie dodatkowej, rocznej gwarancji na niektóre akumulatory.

Dodatkowa roczna gwarancja dotyczy akumulatorów takich marek jak Centra Plus i Centra Standard oraz Exide Classic i Exide Excell. Karta gwarancji dodatkowej wystawiana jest wyłącznie na fabrycznie nowy akumulator i wydawana klientowi w momencie jego zakupu. Klient ma prawo do wymiany akumulatora, pod warunkiem jego prawidłowej eksploatacji przez cały okres trwania gwarancji oraz obowiązkowych okresowych wpisów o prawidłowej eksploatacji oraz obsłudze urządzenia w karcie gwarancji dodatkowej. Wpisy te mogą być dokonywane tylko w autoryzowanych serwisach akumulatorów (ASA) Centra.

 

Gwarancja dodatkowa obejmuje każdą wadę fabryczną akumulatora ujawnioną w trakcie trwania okresu gwarancyjnego. Warunkiem uczestnictwa w programie ASA Centra jest podpisanie umowy z AD Polska Aftermarket, w której zawarty zostanie dwuletni obrót do wykonania na akumulatorach Exide, Centra, AD.

 

Oprócz trzeciego roku gwarancji na akumulatory, każdy klient uczestniczący w projekcie ASA otrzyma ponadto specjalny pakiet wizualizacyjny, zawierający:

 

  • unikalne banery
  • kasetony
  • stojaki Centra
  • certyfikat „Autoryzowany Serwis Akumulatorów Exide Technologies SA Poznań”.

 

Dla potrzeb wykonywania przeglądów okresowych akumulatora oraz sprawności instalacji elektrycznej pojazdu klient ASA zostanie wyposażony w urządzenie diagnostyczne EXIDE EBT 165P v.2.

 

Źródło: AD Polska Aftermarket

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).