Akumulatory Varta w ofercie Auto Partnera | MOTOFAKTOR

Akumulatory Varta w ofercie Auto Partnera

person Adrian Januszkiewicz 28/03/2019

Auto Partner SA rozpoczął współpracę z JCI, producentem akumulatorów marki Varta, dzięki czemu w ofercie dystrybutora znalazły się wszystkie linie produktów tej marki.

Akumulatory Varta to najbardziej rozpoznawalna marka baterii samochodowych na świecie. Praktycznie wszystkie akumulatory Varta klasyfikowane są jako OE. Z tego powodu 8 na 10 nowych samochodów z powszechnym już systemem start-stop wyposażonych jest fabrycznie w akumulator AGM Varta.

Black Dynamic

Dla wyprodukowanych przed rokiem 2000 samochodów o niższym zapotrzebowaniu na energię zalecane są akumulatory z rodziny Varta Black Dynamic – godne zaufania i całkowicie bezobsługowe, a przy tym oferujące świetną relację wartości do ceny. Zaprojektowane i wyprodukowane przy użyciu najnowszych rozwiązań, długo zachowują wymagane parametry pracy.

Blue Dynamic

Akumulatory Varta Blue Dynamic opracowane zostały z myślą o pojazdach o standardowym zapotrzebowaniu na energię, czyli wyposażonych w standardową ilość odbiorników energii i bez technologii start-stop. Akumulatory Varta Blue Dynamic oferują wysoka moc rozruchową i przez długi czas użytkowania utrzymują parametry elektryczne na stałym, wysokim poziomie. Spełniają najwyższe europejskie normy, dzięki czemu wyróżniają się najwyższą jakością.

Silver Dynamic

Masz samochód z bogatym wyposażeniem? Varta Silver Dynamic to najlepszy wybór dla pojazdów bez systemu start-stop o najwyższym zapotrzebowaniu na energię. Modele z tej rodziny oferują bardzo wysoką moc rozruchową i wydłużoną żywotność.

Silver Dynamic AGM

Akumulator Varta Silver Dynamic AGM ma trzy razy dłuższy cykl życia w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami. To doskonały wybór dla pojazdów o najwyższym zapotrzebowaniu na energię wynikającym ze specyfikacji jazdy, mroźnych zim, gorących okresów letnich lub dużej ilości odbiorników energii elektrycznej. Akumulatory Varta Silver Dynamic AGM znajdują się w 80 % nowo wyprodukowanych samochodów z funkcją start-stop, gdzie wymagana jest zaawansowana technologia AGM.

 

Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można na stronie internetowej www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).