Akumulatory Centra w klasykach | MOTOFAKTOR

Akumulatory Centra w klasykach

person Adrian Januszkiewicz 3/10/2019

Podczas minionej edycji MotoClassic Wrocław w Zamku Topacz pod maskami samochodów wystawianych przez Austor można było zauważyć akumulatory Centra.

Mocne klasyki

Firma Austor – auta z historią oferuje miłośnikom motoryzacji klasyczne pojazdy, które można oglądać nie tylko na specjalnych wydarzeniach motoryzacyjnych, jak tegoroczny MotoClassic Wrocław, ale także na co dzień, np. w poznańskiej Galerii Malta:

Jesteśmy kolekcjonerami i pasjonatami motorsportu historycznego, fanami zabytkowych aut i motoryzacji. Dlatego w naszym firmowym salonie wystawiamy pojazdy historyczne, z których większość jest w imponującym, oryginalnym stanie. Miłośnikom klasyków dajemy możliwość nabycia rzadkich egzemplarzy aut z pewnego źródła. Mateusz Chęclewski Austor

 

Osoby odwiedzające stoisko Austor w poznańskiej galerii handlowej mają możliwość zaczerpnięcia wiedzy dotyczącej dawnych aut, uzyskania cennych informacji z historii motoryzacji i stworzenia lub poszerzenia własnej kolekcji zabytkowych pojazdów.

trzymanie klasyka w dobrym i oryginalnym stanie to zadanie wymagające oddania, dużej wiedzy i świadomości. Dbamy o to, aby auta z naszej kolekcji posiadały pełną dokumentację oraz ocenę rzeczoznawcy, a co najważniejsze – były na chodzie. Kamil Czajkowski Austor

 

Jednak, aby klasyki były “na chodzie”, potrzebne jest im źródło mocy. Dlatego z pomocą przyszła firma Exide Technologies S.A., producent akumulatorów marek Exide i Centra:

Centra to klasyczna marka, doskonale znana i obecna na polskim rynku od ponad wieku. Ponieważ firma Austor ma swoją siedzibę i salon wystawowy w Poznaniu, a Centra także pochodzi z Poznania, postanowiliśmy pomóc i podarować nasze akumulatory Centra PLUS do klasycznych pojazdów, takich jak: Ford Cortina Mk1, Riley One – Point – Five, czyli oldtimerów z lat 60. Dodatkowo wparliśmy także dwa inne pojazdy Austor: bolid Formula Vee z 1966 r. – także akumulatorem Centra PLUS – oraz motocykl wyścigowy Ducati 748 Racing, produkowany w latach 2000-2002, do którego dostarczyliśmy akumulator Exide z gamy Motorbike & Sport. Ponadto przekazaliśmy także prostownik Exide 12/7 – wydajne i nowoczesne narzędzie, idealne do szybkiego, efektywnego i oszczędnego ładowania dowolnego akumulatora do 150 Ah, który można zastosować do stałego zasilania lub ładowania konserwacyjnego. Mariola Michalczyk kierownik marketingu w Exide Technologies S.A.

Moc i prędkość

Samochody z kolekcji Austor posiadają również wyróżniającą je na rynku cechę – często mają ciekawą historię wyścigową lub rajdową. W ofercie można znaleźć m.in. czempionów Europy w rallycrossie, mistrzów rajdów skandynawskich, owianego złą sławą przedstawiciela londyńskich wyścigów ulicznych, czy bardzo rzadki bolid.

Exide Technologies to nie tylko klasyczne akumulatory Centra czy Exide do pojazdów osobowych. To także produkty przeznaczone do pojazdów sportowych, takich jak: motocykle, pojazdy wyścigowe, a nawet bolidy. Dlatego tak łatwo dopasowaliśmy nasze akumulatory do różnorodnej oferty Austor – nie tylko do pojazdów będących ikonami dróg, ale także torów wyścigowych. Mariola Michalczyk

 

W 2019 roku Austor otworzył salon szybkich, klasycznych pojazdów, takich jak superpojazd BAC Mono – po raz pierwszy pokazany podczas MotoClassic Wrocław, jedyny egzemplarz w Polsce (jest ich tylko 107 na świecie i 7 w Europie kontynentalnej):

Podczas MotoClassic Wrocław z dumą ogłosiliśmy, że jako diler mamy wyłączność na BAC Mono na polskim rynku. Tym samym Austor poszerzył swój ofertowy profil o supersamochody. Otworzyliśmy także salon w poznańskiej Galerii Malta – dedykujemy go mocy i prędkości. A jak moc, to oczywiście Centra i Exide. W większości pojazdów – z prawie 20 obecnych w tym salonie – znajdują się właśnie akumulatory tych marek. Radosław Chęclewski

 

Źródło: Exide Technologies S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).