Aktualizacja wyszukiwarki produktów NGK SPARK PLUG | MOTOFAKTOR

Aktualizacja wyszukiwarki produktów NGK SPARK PLUG

person Redakcja 21/05/2022

NGK SPARK PLUG zaktualizował wyszukiwarkę części do zastosowań w pojazdach czterokołowych. E-katalog jest dostępny w ponad 40 językach.

Rosnąca migracja klientów do platform cyfrowych w poszukiwaniu części zamiennych dała firmie NGK SPARK PLUG duże możliwości umocnienia swojej działalności w internecie. Firma skorzystała z doświadczenia TecAlliance, której katalog TecDoc jest uznanym na całym świecie standardem jakości na rynku części zamiennych.

 

Z pomocą zespołu TecAlliance specjaliści NGK SPARK PLUG zaktualizowali wyszukiwarkę części, która zapewnia klientom doskonałe wyniki pod względem dostępności, elastyczności i łatwości obsługi. Nowy e-katalog wykorzystuje znane na rynku standardy TecDoc, zapewniając efektywne zarządzanie danymi i dostępność 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zaktualizowana wyszukiwarka części jest kolejnym krokiem w kierunku cyfryzacji naszej firmy. Nasz nowy e-katalog umacnia naszą obecność w świecie cyfrowym, zapewniając naszym globalnym klientom nowoczesną i intuicyjną formę wyszukiwania. Oferuje ona kompleksowe dane produktów, które są regularnie aktualizowane i łatwe w zarządzaniu. Zastosowane modyfikacje zwiększają już i tak wysoki poziom satysfakcji i lojalności naszych klientów. Frank Massia Dyrektor Marketingu Aftermarket EMEA, NGK SPARK PLUG EUROPE GmbH

 

Nowe, łatwe w użyciu narzędzie do wyszukiwania sprawia, że znalezienie odpowiedniej części zamiennej staje się prostą procedurą, a wszystkie produkty dla konkretnego pojazdu są wyświetlane na jednej stronie. Korzyści z aktualizacji obejmują interaktywne przeglądanie katalogu, stale aktualizowane danych oraz znormalizowane opisy pojazdów i produktów.

 

Nowy e-katalog dzięki zaktualizowanej tablicy rozdzielczej oraz graficznemu wyszukiwaniu produktów jest niezwykle intuicyjny dla użytkowników, co zapewnia szybką i skuteczną identyfikację danego pojazdu i powiązanej z nim części Aftermarket. Zaktualizowana wyszukiwarka znajduje się na stronie www.ngkntk.com, a dostęp do niej można uzyskać poprzez kliknięcie w przycisk „Wyszukiwarka produktów” umiejscowiony w prawym górnym rogu strony. E-katalog został dodatkowo zoptymalizowany pod kątem przyjaznego interfejsu dla telefonów komórkowych.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ngkntk.com.

 

Źródło: NGK SPARK PLUG

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).