Aktualizacja oprogramowania Texa IDC5 TRUCK | MOTOFAKTOR

Aktualizacja oprogramowania Texa IDC5 TRUCK

person Adrian Januszkiewicz 19/06/2019

Texa wprowadziła aktualizację TRUCK 47, obejmującą szereg dodatkowych funkcji diagnostycznych oraz poszerzenie bazy danych z zakresu pojazdów ciężarowych.

Nowe funkcje diagnostyczne zawarte w aktualizacji IDC5 TRUCK 47.0.0 umożliwiają pracę z dużą liczbą pojazdów należących do marek najpopularniejszych producentów. Prace programistów Texa prowadzone na pojazdach przemysłowych, samochodach dostawczych i autobusach gwarantują wszystkim mechanikom możliwość korzystania z najnowocześniejszych i stale aktualizowanych narzędzi diagnostycznych, które umożliwiają obsługę większości pojazdów spotykanych w ruchu drogowym.

 

IDC5 TRUCK 47.0.0 wprowadza nowe możliwości diagnostyczne dla takich marek pojazdów jak: Astra, Citroen, Cummins Engine, DAF, Dodge, Ford, Freightliner, Great Wall, Heuliez Bus, Holder, Irisbus, Isuzu, Isuzu (North America), IVECO, IVECO Bus, Kenworth, Kia, Knorr-Bremse, Mack, Mercedes-Benz, Nissan, Nissan (European Market), Opel, Peterbilt, Peugeot, Renault Engine, Scania, Scania Latam, Van Hool, VDL, VM Engine, Volvo Bus, Volvo Engine, WABCO.

 

Aktualizacja TRUCK 47.0.0 oferuje również nowe, bardzo przydatne Schematy Elektryczne i karty DASHBOARD.

Nowe funkcje oprogramowania

Używanie Kodu Specjalnego w trybie Off-Line

 

By zagwarantować pełną funkcjonalność urządzenia w warunkach gdy nie ma dostępu do Internetu, Texa umożliwiła wykonywanie pięciu regulacji w trybie off-line. Nadal jednak, wymagany jest dostęp do Internetu w celu, synchronizacji danych o przeprowadzonych regulacjach z serwerem, oraz aby zwiększyć liczbę dostępnych procedur regulacji do pierwotnego stanu.

 

Nowa, specjalna ikona w oprogramowaniu przedstawia pozostałą dostępną liczbę regulacji.

 

Nowa kategoria: Małe ciężarówki użytkowe

 

Jest to nowa kategoria pojazdów, która wprowadza zamiatarki oraz pojazdy wielozadaniowe głównych producentów takich jak : Aebi, Bucherschorling, Multicar, Ravo, etc.

 

Z pełnym opisem nowości w aktualizacji TRUCK 47 można zapoznać się tutaj.

 

Źródło: Texa

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).