Aktualizacja oprogramowania Texa IDC5 CAR 76 | MOTOFAKTOR

Aktualizacja oprogramowania Texa IDC5 CAR 76

person Redakcja 18/04/2023

Oprogramowanie Texa IDC5 CAR 76.0 zawiera nowe aktualizacje i pozwala na jeszcze lepszą diagnostykę samochodów.

 

Nowości wdrożone w wersji IDC5 CAR v76:

 

  • Scan VIN 2.0
  • odblokowanie bramki SGW dla pojazdów Grupy Volkswagen
  • sprawdzanie przebiegu i numeru VIN
  • diagnostyka marki Tesla
  • diagnostyka IVECO Daily

Odblokowanie bramki SGW dla pojazdów Grupy Volkswagen

Oprogramowanie IDC5 integruje w swoich zasobach usługę nieograniczonego dostępu do diagnostyki pojazdów Grupy Volkswagen. Usługa ta, zawarta w pakiecie abonamentu TEXPACK, umożliwia odblokowanie w prosty i szybki sposób, sterowników chronionych bramką zabezpieczającą. Począwszy od wersji IDC5 CAR 76, możliwe jest bezproblemowe przeprowadzanie uwierzytelnionej diagnostyki w pojazdach niemieckich producentów: Volkswagen, Audi, Seat, Cupra, Skoda, Volkswagen Samochody Dostawcze, Bentley i Lamborghini, których pojazdy wyposażone są w bramki zabezpieczające.

Diagnostyka marki Tesla

Diagnostyka TESLA model S oraz X obejmuje obszerną ilość sterowników – m.in. Moduł Kontroli Akumulatora, Gniazdo ładowania, Body Computer, Zestaw wskaźników, Kamera przód, Kontrola odległości, ABS, Airbag i innych. Dodanie marki TESLA do zasobów diagnostycznych IDC5 poszerza listę dostępnych modeli pojazdów elektrycznych oraz hybrydowych obsługiwanych przez oprogramowanie TEXA CAR.

 

Więcej szczegółów o aktualizacji można wyczytać TUTAJ.

 

Źródło: TEXA

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).