Aktualizacja oprogramowania Texa IDC5 CAR 73 | MOTOFAKTOR

Aktualizacja oprogramowania Texa IDC5 CAR 73

person Adrian Januszkiewicz 10/12/2020

Dzięki aktualizacji oprogramowania Texa CAR 73 możliwe jest skorzystanie z wielu nowości diagnostycznych oraz funkcji specjalnych.

W nowej wersji oprogramowania zaktualizowano 67 marek pojazdów. Dla wszystkich z nich opracowano niepublikowane nigdy wcześniej, nowe systemy diagnostyczne, które obejmują ponad 700 modeli. Co więcej, prace nad tą wersją oprogramowania objęły dalszą rozbudowę pokrycia diagnostycznego pojazdów elektrycznych i hybrydowych, systemów ADAS oraz kart „DASHBOARD”.

 

IDC5 CAR 73 zawiera nowe funkcje, wprowadzone w aktualizacjach 72.1, 72.2, 72.3, 72.4
i ponad 22 000 nowych opcji diagnostycznych dla najpopularniejszych marek pojazdów na rynku światowym, w tym.: ALFA ROMEO, AUDI, BENTLEY, BMW, BUGATTI, CADILLAC, CHEVROLET, CHRYSLER, CITROËN, DAIHATSU, DODGE, DS, FERRARI, FIAT, FORD, GENESIS, GMC, HOLDEN, HONDA, HYUNDAI, JAGUAR, JEEP, KIA, LAMBORGHINI, LAND ROVER, LEXUS, LINCOLN, MASERATI, MAZDA, MERCEDES-BENZ, MINI, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, SEAT, SKODA, SSANGYONG, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, VOLKSWAGEN, VOLVO.

Nowe istotne zmiany wprowadzone w aktualizacji oprogramowania IDC5 CAR 73.0

  1. PROCEDURY KODOWANIA I KALIBRACJI DLA POJAZDÓW MARKI RENAULT WYPOSAŻONYCH W BRAMĘ ZABEZPIECZAJĄCĄ GATEWAY
  2.  NOWE ROZWIĄZANIA I WDROŻENIA ADAS
  3. POJAZDY HYBRYDOWE / ELEKTRYCZNE
  4. NOWE KARTY DASHBOARD
  5. KASOWANIE BŁĘDÓW W FUNKCJI TGS3 POPRZEZ DIAGNOSTYKĘ UWIERZYTELNIONĄ FCA

Procedury kodowania i kalibracji w pojazdach marki Renault wyposażonych w bramę zabezpieczającą Gateway

Texa gwarantuje swoim klientom bezpieczny i legalny dostęp do pojazdów francuskiego producenta.

 

Niedawno marka RENAULT wdrożyła system zabezpieczeń w postaci bramy sieciowej GATEWAY dla takich modeli jak Clio V (19>), Captur II (20>) oraz Zoe II (19>). System uniemożliwia niezależnym warsztatom wykonywanie niektórych operacji, takich jak regulacje oraz kodowania, niezbędnych do przeprowadzania napraw w pojazdach z tym zabezpieczeniem.

 

Aby odblokować moduł Gateway w pojeździe, niezbędne jest posiadanie fizycznego TOKENA i dedykowanego oprogramowania marki Renault. Wraz z TOKENEM otrzymuje się login i hasło, uprawniające do korzystania z funkcji odblokowywania pojazdu.

 

Źródło: Texa

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).