Aktualizacja oprogramowania Texa IDC5 CAR 69

person Adrian Januszkiewicz 23/02/2019

Dzięki aktualizacji oprogramowania CAR 69 możliwe jest skorzystanie z wielu nowości diagnostycznych oraz funkcji specjalnych.

W nowej wersji oprogramowania zaktualizowano 47 marek. Dla 38 z nich opracowano nowe systemy diagnostyczne, niepublikowane nigdy wcześniej, które obejmują 190 modeli pojazdów. To 610 systemów diagnostycznych opracowanych dla ponad 180 układów. Co więcej, prace nad tą wersją oprogramowania objęły dalszą rozbudowę pokrycia czynnych systemów bezpieczeństwa, tak zwanych systemów ADAS, które odgrywają coraz ważniejszą rolę w nowoczesnych pojazdach.

 

IDC5 CAR 69.0.0 zawiera ponad 20 000 nowych opcji diagnostycznych dla najbardziej popularnych marek pojazdów na rynku światowym, w tym: Alfa Romeo, Audi, BMW, Bugatti, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Ferrari, FIAT, Ford, GAZ, Great Wall, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lexus, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel (GM), Peugeot, Porsche, Ravon, Renault, Renault Samsung, Scion, SEAT, Skoda, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo.

 

Wśród nowych funkcji oprogramowania są:

Aktywacja zestawu RCCS

Aby zapewnić maksymalny profesjonalizm podczas działań związanych z kalibracją radarów i kamer, począwszy od wersji IDC5 CAR 69 wymagana staje się prosta procedura aktywacji posiadanego zestawu RCCS. Aktywacja odbywa się automatycznie, jeśli narzędzie diagnostyczne podłączone jest do Internetu.

 

Jeśli jest offline, należy wprowadzić numer seryjny zestawu, znajdujący się na zewnętrznej stronie wspornika głównego. Jeśli na urządzeniu nie ma numeru seryjnego, wystarczy poprosić o niego własnego dystrybutora Texa. Po jego wprowadzeniu, oprogramowanie wygeneruje kod, który należy przekazać swojemu dystrybutorowi. Ten, następnie, prześle przeciwkod, potrzebny do zakończenia aktywacji.

 

UWAGA: Aby zawsze móc w pełnym stopniu korzystać z możliwości narzędzi diagnostycznych Texa, zalecamy utrzymanie stałego połączenia z Internetem.

KARTY OSTRZEGAWCZE dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych

Bezpieczeństwo podczas napraw pojazdów staje się coraz ważniejsze, zwłaszcza w perspektywie regularnie poszerzającego się rynku samochodów elektrycznych i hybrydowych. Z tego powodu, począwszy od wersji CAR 69, przy każdej interwencji dotyczącej tego typu pojazdów wyświetli się informacja ostrzegawcza, która pozwoli mechanikowi wybrać odpowiedni rodzaj operacji do wykonania.

Arkusze pomocy dla pojazdów nowej generacji

To praktyczne i przydatne arkusze wyświetlające się po wybraniu jednego z nowoczesnych pojazdów, które w prosty i intuicyjny sposób wyjaśniają jak poprawnie odblokować i aktywować procedurę diagnostyczną.

Szereg nowych kart DASHBOARD opracowanych dla pojazdów różnych marek

UWAGA! Oprogramowanie IDC5 nie jest dostępne dla urządzeń starej generacji, takich, jak np. AXONE DirectAXONE PadAXONE Palmtop.

 

Więcej informacji o pokryciu diagnostycznym oprogramowania CAR 68 można znaleźć na stronie Texa i w załączonym pliku pdf.

 

Źródło: Texa

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl