Aktualizacja katalogu DT Spare Parts do ciężarówek Volvo

person Adrian Januszkiewicz 21/05/2019

DT Spare Parts publikuje zaktualizowany katalog produktów odpowiedni dla linii ciężarówek Volvo F/FL/N.

Gama produktów wzrosła o około 80 nowych części do łącznie około 2300 artykułów. Zastępują one ponad 5400 numerów referencyjnych producenta pojazdów.

 

Nowy cyfrowy katalog produktów odpowiedni dla Volvo F/FL/N jest już trzecim katalogiem z częściami zamiennymi do samochodów ciężarowych opublikowanym przez markę DT Spare Parts w tym roku. Partnerzy dystrybucyjni i ich klienci warsztatowi korzystają ze stale rozszerzanych ofert, które są przejrzyste i dostępne w dowolnym momencie na stronie http://dcat.dt-spareparts.com.

 

Wszystkie nowe i istniejące produkty spełniają najwyższe wymagania jakościowe dzięki systemowi jakości Diesel Technic (DTQS) i oferują 24-miesięczną gwarancję, począwszy od zakupu produktu przez użytkownika końcowego. Szczegółowe informacje na temat wszystkich produktów można znaleźć zarówno w zaktualizowanym katalogu, jak i na portalu partnerskim. Powiązanie zawartości katalogu cyfrowego z portalem partnerskim umożliwia bezpośrednie przekierowanie z wymaganego produktu do portalu partnerskiego. Tam produkt można zamówić szybko i łatwo.

 

Źródło: Diesel Technic

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).