Akcja #zdroweceny Motoraportera | MOTOFAKTOR

Akcja #zdroweceny Motoraportera

person Adrian Januszkiewicz 25/03/2020

Na czas pandemii Motoraporter.com podejmuje inicjatywę #zdroweceny polegającą ona na ekstremalnym obniżeniu cen jego usług.

Panujący w tej chwili kryzys nie omija także branży motoryzacyjnej, szczególnie rynku aut używanych. Uwzględniając, że zdecydowana część oferowanych do sprzedaży pojazdów na naszym rynku jest sprowadzana z zachodniej Europy, nie bez znaczenia pozostaje fakt drastycznych wzrostów kursu Euro i Franka.

 

W ostatnich dniach Motoraporter.com realizował dla jednego ze swoich klientów pomoc przy zakupie pojazdu bezpośrednio z Niemiec i osobiście przekonał się jak dużym problemem w dobie koronawirusa jest transport pojazdu z zagranicy, nie tylko w aspekcie cenowym jak i logistycznym.

 

Jak donoszą eksperci Motoraporter.com, komisy i place z samochodami używanymi świecą pustkami. Obawa przed zarażeniem i odpowiedzialność obywatelska drastycznie wyeliminowała turystykę motoryzacyjną po placach z samochodami, co prawie do zera zredukowało sprzedaż aut i obroty firm zajmujących się obrotem pojazdami.

 

Ponieważ nie wiadomo ile potrwa obecny stan, a obserwując inne kraje raczej nie będzie to krócej niż kilka tygodni, żadna z firm sprzedających pojazdy używane nie może liczyć na płynny transport aut z zagranicy, a tym bardziej w przystępnej cenie. Dlatego w obecnej chwili zdecydowanie łatwiej o okazję.

 

W związku z tym, na czas pandemii Motoraporter.com podejmuje inicjatywę #zdroweceny. Polega ona na ekstremalnym obniżeniu cen jego usług, by jego klienci mogli wykorzystać atrakcyjne okazje na rynku nie narażając swojego zdrowia.

 

Nowy cennik usług Motoraporter.com znajduje się TUTAJ.

 

Źródło: PIMOT

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).