Akcja „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo” 2022 rozpoczęta | MOTOFAKTOR

Akcja "Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo" 2022 rozpoczęta

person Adrian Januszkiewicz 4/10/2022

Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji ponownie przeprowadza ze stacjami kontroli pojazdów akcję "Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo".

 

 

Hasło akcji jest następujące: „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”. Założenie jest takie, żeby w cztery soboty, tj. 22 października, 5 i 19 listopada oraz 3 grudnia, kierowcy mogli bezpłatnie sprawdzić stan i ustawienie świateł w swoich pojazdach. Organizatorzy akcji chcą zwrócić uwagę użytkowników na stan oświetlenia w ich pojazdach, w szczególności teraz na jesieni, kiedy szybciej zapada zmierzch i często występują niekorzystne zjawiska atmosferyczne.

 

W ramach promowania akcji będą publikowane dane adresowe stacji kontroli pojazdów, gdzie będzie można bezpłatnie sprawdzić ustawienie i stan świateł. Poza KG Policji i Polską Izbą Stacji Kontroli Pojazdów w akcji wezmą udział także: Instytut Transportu Samochodowego, PZM, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Dekra, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji, Screen Network oraz Firma Neptis SA – operator aplikacji Yanosik.

 

PISKP zwraca się z zapytaniem do właścicieli SKP, czy wyrażają zgodę na wzięcie udziału w akcji i umożliwienie na swoich stacjach kontroli pojazdów bezpłatnego sprawdzenia stanu i ustawienia świateł w soboty: 22 października, 5 i 19 listopada oraz 3 grudnia 2022 roku.

 

Chętni muszą przesłać wypełniony formularz zgłoszenia udziału w akcji do dnia 14 października 2022 roku włączenie na adres mailowy: biuro@piskp.pl, faksem (22-811-28-78) lub pocztą na adres Izby.

 

Źródło: PISKP

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).