Akcja „Moje NEO Tools” na XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników | MOTOFAKTOR

Akcja „Moje NEO Tools” na XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Redakcja 9/02/2022

Grupa Topex i jej marka NEO Tools po raz kolejny została Głównym Partnerem Branży Narzędziowej Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Grupa Topex to polska firma, oferująca szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi, a jej priorytetem jest wspieranie ludzi używających narzędzi, w tym mechaników samochodowych. Obecnie w portfolio Grupy Topex znajduje się 5 marek własnych z ofertą ponad 7200 produktów, dedykowaną do różnych segmentów rynku. Główną marką Grupy Topex jest NEO Tools, bardzo dobrze znana wszystkim uczestnikom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

To właśnie na stanowisku NEO Tools odbywały się konkurencje praktyczne z wykorzystaniem narzędzi marki, a jej eksperci byli zawsze gotowi do odpowiedzi na pytania dotyczące oferty narzędzi NEO oraz sposobu ich wykorzystania w warsztacie samochodowym. W kompetencji marki leży dostarczanie niezawodnych narzędzi, które charakteryzuje wytrzymałość, precyzja wykonania, ergonomia i wysoka jakość. Produkty NEO testowane są zarówno w specjalistycznych laboratoriach jak i realnych miejscach pracy. Mechanicy, wykonując codzienne prace warsztatowe dostarczają informacje zwrotne pozwalające ciągle ulepszać narzędzia NEO.

Tym razem Grupa Topex angażuje się w Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników z jeszcze większym rozmachem niż do tej pory. Wszystkie konkurencje praktyczne, które odbędą się podczas finałów Mistrzostw w Poznaniu, zostaną przeprowadzone z wykorzystaniem narzędzi marki NEO Tools. Nasze doświadczenia z poprzednich edycji wydarzenia pokazują, że zarówno ze strony zawodowych, jak młodych mechaników, jest ogromne zainteresowanie kwestią wykorzystywania nowoczesnych narzędzi w codziennej pracy. Tym bardziej, że na rynku pojawia się wiele nowości. Jarosław Kowalczyk Manager Projektów Marketingowych Grupy Topex

 

Produkty NEO Tools to wysokiej klasy narzędzia dla wymagających użytkowników i profesjonalistów. Jednak, aby w pełni wykorzystywać ich funkcje przez lata, niezbędna jest szczegółowa wiedza. O dostarczenie bogatej dawki informacji w tym zakresie zadbają eksperci marki. Dzięki materiałom edukacyjnym m.in. w formie poradników wideo, uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników dowiedzą się jak obchodzić się z narzędziami w warsztacie samochodowym, jak z nich efektywnie korzystać, jakie dają możliwości.

 

Materiały edukacyjne będą udostępniane m.in. za pośrednictwem Akademii Młodego Mechanika w ramach akcji „Moje NEO Tools”, której ambasadorem jest Grzegorz Duda, współtwórca i ambasador Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i Akademii Młodego Mechanika, wielokrotny mistrz w rajdach oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo.

Motoryzacja rozwija się w zawrotnym tempie, a wraz z nią narzędzia wykorzystywane w warsztatach samochodowych. Sam prosty klucz już nie wystarczy. Oferta narzędzi jest bardzo bogata, ich funkcje coraz bardziej zaawansowane i ułatwiające pracę. Ale bez szczegółowej wiedzy na ich temat można przysporzyć sobie więcej problemów niż korzyści. Dlatego chcemy wykształcić w młodych i zawodowych mechanikach nawyk dbałości o narzędzia warsztatowe i zmotywować ich do zapoznania się z tym obszarem tak potrzebnym w każdym warsztacie samochodowym. Grzegorz Duda

 

Materiały edukacyjne dotyczące stosowania narzędzi marki NEO Tools w pracy warsztatowej będą dostępne na każdym etapie Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – od przygotowań do eliminacji po same finały. Eksperci Grupy Topex udostępnią także testy sprawdzające wiedzę, a ci, którzy zdobędą najwyższą liczbę punktów, otrzymają „zieloną kartę” i prawo do udziału w finałach bez względu na wynik eliminacji.

 

Finały XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 7-10 kwietnia 2022 r.

 

Źródło: OMM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).