Akademia Shell Helix w tym roku online | MOTOFAKTOR

Akademia Shell Helix w tym roku online

person Adrian Januszkiewicz 21/09/2020

Tegoroczna edycja bezpłatnego szkolenia z cyklu Akademia Shell Helix odbędzie się 2 października 2020 roku w godzinach 10:00-11:30, w formie interaktywnego webinarium.

Akademia Shell Helix to cykliczne spotkania organizowane od 10 lat, przygotowane z myślą o właścicielach i mechanikach niezależnych warsztatów samochodowych. W związku z ograniczonymi możliwościami realizacji szkoleń stacjonarnych, najbliższa edycja Akademii Shell Helix odbędzie się w wersji online.

 

Tematy poruszane podczas tegorocznej Akademii Shell Helix zostały wybrane po konsultacjach z przedstawicielami warsztatów i dziennikarzami branżowymi. To oni wskazali ważne i aktualne kwestie, w których właściciele i pracownicy niezależnych serwisów samochodowych potrzebują wsparcia czy usystematyzowania informacji.

 

Swoją wiedzą i doświadczeniem podczas spotkania podzielą się eksperci w dziedzinach syntetycznych olejów silnikowych Shell Helix, olejów do automatycznych skrzyń biegów (ATF), a także gospodarki odpadami w warsztacie samochodowym. Zajęcia poprowadzą Robert Gałkowski, ekspert techniczny Shell Helix oraz Marcin Komar, adwokat z 13-letnim doświadczeniem, specjalizujący się w prawie gospodarczym. Interaktywna forma zajęć pozwoli również na zadawanie pytań ekspertom.

Dział olejowy Shell stale współpracuje z niezależnymi warsztatami samochodowymi, zapewniając konsultacje techniczne, przygotowując atrakcyjne promocje sprzedażowe, takie jak jesienna akcja Zyskaj z Shell Helix, a także organizując szkolenia w ramach cyklu Akademia Shell Helix. W tym roku mówić będziemy o sprawach, którymi żyje obecnie branża warsztatowa. W Polsce systematycznie rośnie liczba samochodów z automatycznymi skrzyniami biegów. Ich profesjonalna obsługa staje się niezbędnym elementem oferty każdego nowoczesnego warsztatu. Z kolei przepisy dotyczące gospodarki odpadami wzbudziły wśród zarządzających warsztatami niepokój i wywołały wiele kontrowersji. Jestem więc przekonany, że nowoczesna formuła spotkania i wysoka wartość merytoryczna Akademii Shell Helix spotkają się z uznaniem przedstawicieli warsztatów samochodowych. Łukasz Radzymiński Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska

 

Udział w webinarium Akademia Shell Helix jest bezpłatny. Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy wejść TUTAJ i zarejestrować się. Webinarium startuje w piątek, 2 października o godzinie 10:00.

 

Źródło: Shell

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).