ADVAN Sport V105 w koncepcyjnym SUV-ie Volkswagena | MOTOFAKTOR

ADVAN Sport V105 w koncepcyjnym SUV-ie Volkswagena

person Adrian Januszkiewicz 11/10/2021

ADVAN Sport V105 wybrał Volkswagen of America jako oponę zaprezentowanego w lipcu modelu Atlas Cross Sport GT Concept.

Atlas Cross Sport GT Concept, bazujący na Atlas Cross Sport na rynek północnoamerykański, to model o wysokich osiągach z 2,0-litrowym silnikiem TSI, który może generować ponad 300 koni mechanicznych. Model koncepcyjny został przeprojektowany z 5-miejscowego wnętrza obecnego modelu produkcyjnego do konfiguracji 4-miejscowej i ma uderzający kolor nadwozia „Kingfisher Blue”.

 

ADVAN Sport V105 to opona o wysokich osiągach opracowana przez firmę Yokohama Rubber głównie do użytku w samochodach klasy premium o dużej mocy. Została zaprojektowana tak, aby wspierać osiągi pojazdu, zapewniając jednocześnie komfort prowadzenia i bezpieczeństwo podróżującym. ADVAN Sport V105 (285/35ZR22 106Y V105) pasuje do wyczynowego Volkswagena GT. Marka ADVAN jest jedną z flagowych, globalnych marek opon japońskiego producenta.

 

Źródło: Yokohama

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).