Adam Kapek dołącza do zarządu Moto-Profil | MOTOFAKTOR

Adam Kapek dołącza do zarządu Moto-Profil

person Adrian Januszkiewicz 12/08/2019

Z początkiem sierpnia 2019 r. do zarządu firmy Moto-Profil powołano drugiego wiceprezesa, którym został Adam Kapek, dotychczasowy prezes zarządu spółki MOTO Flota.

Decyzją walnego zgromadzenia wspólników Moto-Profil z początkiem sierpnia do zarządu firmy dołączył Adam Kapek, obejmując stanowisko wiceprezesa. Do jego kompetencji należy wspieranie rynku mobilności i usług serwisowych oraz rozwoju biznesowego partnerów handlowych firmy Moto-Profil oraz relacje z dostawcami. Adam Kapek jest absolwentem Galway Mayo Institute of Technology w Irlandii oraz studiów MBA pod patronatem Franklin University. Karierę zawodową rozpoczynał w ING Banku Śląskim. Od 2011 roku był prezesem zarządu spółki MOTO Flota.

Niemal dekada pracy nad fantastycznym projektem, jakim jest MOTO Flota, zaowocowała 30-krotnym zwiększeniem skali działalności firmy. Nadszedł czas pójść o krok dalej i nadal rozwijać branżę flotową, ale teraz z nieco innej perspektywy. Objęcie funkcji wiceprezesa firmy Moto-Profil, będącej również właścicielem marki ProfiAuto oraz sieci ProfiAuto Serwis, pozwoli nam na efektywne połączenie potencjału marek i osiągnięcie efektu synergii. Adam Kapek wiceprezes firmy Moto-Profil

 

Obecnie w skład zarządu Moto-Profil wchodzą: Leszek Żurek – prezes, Michał Tochowicz – wiceprezes, Adam Kapek – wiceprezes oraz dwaj członkowie: Bogumił Papierniok – dyrektor zarządzający i Adam Pawlak – dyrektor finansowy.

 

Do zarządu MOTO Floty dołączył Andrzej Kisała, obejmując funkcję członka zarządu.

 

Źródło: Moto-Profil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).