ABE Performance - wyjątkowa linia tarcz i klocków hamulcowych | MOTOFAKTOR

ABE Performance - wyjątkowa linia tarcz i klocków hamulcowych

person Adrian Januszkiewicz 20/04/2022

Dla poszukujących asortymentu o podwyższonych parametrach, ABE przygotowało linię tarcz hamulcowych i klocków hamulcowych ABE Performance.

 

System wielokrotnych kontroli, jakim poddawane są produkty ABE Performance, pozwala producentowi zagwarantować, że dostarcza produkt najwyższej jakości. Każdy klocek hamulcowy posiada europejską homologację ECE R90, oznaczającą że przeszedł on z powodzeniem proces testów, badających normy w specjalnych jednostkach certyfikacyjnych.

 

Wszystkie produkty ABE Performance powstają w renomowanych fabrykach posiadających certyfikat IATF 16949, co gwarantuje, że wykonane zostały z zachowaniem surowych standardów przyjętych dla produktów najwyższej jakości. Zapewnia to również powtarzalność produkcji, co z kolei wiąże się z pewnością, że każda część ze znakiem ABE Performance powstała na liniach fabrycznych, gwarantujących zachowanie krytycznych cech produktu w granicach tolerancji. Każda część badana jest ponadto wielokrotnie na wszystkich etapach produkcji oraz poddawania szczegółowej kontroli końcowej przy użyciu profesjonalnych systemów. Wszystko po to, aby mieć pewność, że finalny produkt, który trafi na rynek, nie tylko zaspokoi potrzeby konsumenta, ale przede wszystkim zagwarantuje mu bezpieczne i prawidłowe użytkowanie.

 

Obecnie w ofercie Inter Cars znajduje się 190 indeksów tarcz hamulcowych ABE Performance oraz  blisko 160 indeksów klocków hamulcowych ABE Performance do samochodów osobowych oraz SUV-ów klasy średniej i wyższej. W tym roku ma nastąpić również poszerzenie oferty o kolejne kilkadziesiąt referencji.

Zalety hamulców linii ABE Performance podane przez producenta

Tarcze hamulcowe

 

  • zawierają dodatkowe śruby centrujące;
  • zawierają wysoko nawęglane stopy stali, tzw. technologie High Carbon;
  • posiadają homologację ECE R90-2 na tarcze do najnowszych zastosowań;
  • tarcze są w 100% powlekane specjalną powłoką antykorozyjną.

Klocki hamulcowe

 

  • najwyższej jakości mieszanki cierne zapewniające bezpieczeństwo i komfort użytkowania;
  • bogata kompletacja akcesoriów;
  • 3-warstwowe płytki wyciszające SHIM produkcji japońskiej;
  • nacięcia i skosy polepszające parametry hamowania;
  • specjalna warstwa wspomagająca docieranie klocków;
  • 100% indeksów posiada homologację ECE-R90.

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).