9 tys. referencji produktów NRF | MOTOFAKTOR

9 tys. referencji produktów NRF

person Adrian Januszkiewicz 19/05/2021

Oferta produktowa NRF osiągnęła kolejny ważny pułap. Po najnowszym jej rozszerzeniu obejmuje już 9 tys. referencji.

Asortyment produktów NRF ciągle się poszerza. Zaangażowany zespół product managementu każdego dnia pracuje nad wprowadzeniem nowych części do asortymentu. W rezultacie NRF świętuje właśnie osiągnięcie liczby 9 000 referencji.

 

Oprócz wprowadzania nowych produktów do asortymentu części chłodzenia silnika i klimatyzacji, NRF wprowadza również nowe grupy produktowe. Dwie grupy produktowe, wprowadzone w ubiegłym roku to zbiorniki wyrównawcze i elektryczne pomocnicze pompy wodne. A wkrótce będzie więcej. Obecnie NRF ponownie przygotowuje się do wprowadzenia nowej grupy produktowej.

Dzięki poszerzaniu naszej oferty odpowiadamy na zapotrzebowanie rynku. NRF chce być kompleksowym dostawcą, oferując kompletną gamę produktów. Dobrym na to przykładem jest fakt, że oferujemy również części dla pojazdów elektrycznych. Michał Mieczkowski szef działu Product Managment Aftermarket

Źródło: NRF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).