750 nowości w ofercie Valeo | MOTOFAKTOR

750 nowości w ofercie Valeo

person Adrian Januszkiewicz 14/08/2019

Valeo wprowadziło nowe referencje produktów w kilku grupach asortymentowych.

Na uwagę zasługuje m.in. rozwinięcie oferty elektroniki samochodowej oraz nowe kompletne zestawy sprzęgieł z kołami dwumasowymi (czyli tak zwane FullPacki DMF) przeznaczone do aut azjatyckich, które mają potencjał, by stać się rynkowym bestsellerem.

Nowości Valeo

Valeo znacznie poszerzyło ofertę czujników w linii asortymentowej układ sterowania silnikiem. Nowości to aż 30 referencji czujników, m.in. wału korbowego, rozrządu, poziomu oleju itp. do różnych modeli pojazdów. Rozbudowanie tej grupy produktowej czyni z Valeo rynkowego lidera w zakresie elektroniki samochodowej.

 

Znaczące zmiany zaszły także w linii sprzęgieł. Docenią je zwłaszcza właściciele aut azjatyckich oraz warsztaty do których często trafiają takie auta. Valeo przygotowało popularne zestawy FullPack DMF (zestaw: koło dwumasowe + sprzęgło) przeznaczone do pojazdów marek Kia i Hyundai. Odpowiedzią na szczególne zapotrzebowanie rynku jest także FullPack DMF do samochodów marki Toyota, wyposażonych w silnik D4D.

 

Ponadto wprowadzono m.in. aż 70 nowych intercoolerów, dzięki czemu ich portfolio w ofercie Valeo zwiększyło się aż o 35%. Warte uwagi jest także dodanie do oferty 20 nowych zestawów wycieraczek z gam SilencioSWF – w tym najbardziej zaawansowanego technologicznie produktu z rodziny Aquablade, przeznaczonego do najnowszego modelu Forda S-MAX. Portfolio podnośników szyb do samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych uzupełniło 40 nowych referencji.

 

Valeo uruchamia także nową grupę asortymentową, którą są dźwignie zmiany biegów. Na początek wprowadzono kilka referencji dla pojazdów marki Renault – oferta będzie systematycznie rozwijana.

 

Bardzo wiele nowości wzbogaciło także ofertę elementów układu hamulcowego Valeo – 50 nowych referencji klocków hamulcowych linii PREMIUM, 20 referencji klocków linii FIRST, a także 67 nowych malowanych tarcz hamulcowych (w tym 18 ze zintegrowanym łożyskiem).

 

Valeo nieustannie umacnia swoją pozycję w dziale chłodzenia i klimatyzacji. Tym razem ofertę rozbudowano o 7 nowych kompresorów, 7 skraplaczy oraz 7 nagrzewnic.

 

Ofertę oświetlenia uzupełniono o 14 lamp przeznaczonych do samochodów osobowych oraz 17 referencji oświetleniowych do pojazdów ciężarowych.

 

Warto wspomnieć także o nowych referencjach filtrów kabinowych, 9 filtrów powietrza, 5 filtrów oleju oraz 6 filtrów paliwa przeznaczonych do silników Diesla.

 

Wykaz wszystkich nowości można pobrać w postaci pliku PDF.

 

Źródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).