500+ na twoje auto - nowy konkurs Motointegratora

person Adrian Januszkiewicz 21/01/2019

Motointegrator sfinansuje naprawę samochodu swoich klientów!

Aby wziąć udział w konkursie należy umówić online wizytę w warsztacie, dodać opinię i zgarnąć 500 zł na serwis auta do wykorzystania w ciągu roku.

 

“Wybierasz się do mechanika? Umów wizytę w warsztacie przez formularz online, dostępny na stronie każdego serwisu na www.motointegrator.com, po naprawie podziel się swoją opinią o usłudze i zdobądź bon o wartości 500 zł na kolejną wizytę w dowolnym warsztacie. ” – tak w skrócie wygląda formuła nowego konkursu przygotowanego przez platformę Motointegrator.

 

W konkursie zwyciężą dwie opinie, których treść będzie najbardziej wartościowa dla innych kierowców.

 

Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest umówienie wizyty przez formularz online oraz dodanie opinii o wykonanej usłudze. Opinia konkursowa, która ma szanse zwyciężyć musi być zgodna z regulaminem strony oraz odnosić się do usługi zrealizowanej w warsztacie.

 

Wszystkie pola formularza dodania opinii muszą być wypełnione, a adres e-mail, przez który umówiono wizytę, powinien być taki sam, jak adres, z którego dodano opinię. Konkurs trwa do 28 stycznia 2019 r.

 

Do wygrania są dwa bony o wartości 500 zł na serwis auta w dowolnym serwisie motoryzacyjnym, który można znaleźć w Motointegratorze.

 

Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni do dnia 4 lutego.

 

Bon można zrealizować w ciągu roku od otrzymania.Więcej informacji w regulaminie konkursu.

 

Źródło: Motointegrator

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl