Dwa lata Premium Shopu DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Sklep premium DT Spare Parts obchodzi swoje drugie urodziny. Od sierpnia 2018 roku nagradza on swoich użytkowników za lojalność wobec marki.

Wiele wydarzyło się w ciągu ostatnich dwóch lat. Na przykład, zakres nagród był stale rozszerzany, aby oferować członkom nowe korzyści. Niedawno udostępniono około 500 nowych kuponów cyfrowych od różnych dostawców dla łącznie prawie 50 krajów. Duże zainteresowanie wśród użytkowników budzą również regularne promocje i loterie.

 

Dostępny w sześciu językach Premium Shop jest przyjazny dla użytkownika, co znajduje również odzwierciedlenie w liczbie rejestracji. Dzięki niemu użytkownicy z ponad 140 krajów spełniają już swoje małe i wielkie marzenia. Zasada jest bardzo prosta: po jednorazowej bezpłatnej rejestracji na stronie sklepu użytkownik końcowy produktów DT Spare Parts wprowadza kody koronne z etykiet artykułów i gromadzi korony na swoim koncie. Artykuły premium można wybierać i zamawiać bezpośrednio z obszernej oferty.

 

Źródło: Diesel Technic

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).