16-proc. wzrost sprzedaży Inter Cars w październiku 2018 | MOTOFAKTOR

16-proc. wzrost sprzedaży Inter Cars w październiku 2018

person Joanna Piszcz 13/11/2018

Po pierwszych dziesięciu miesiącach roku wartość sprzedaży Inter Cars w Polsce wzrosła o 10,1%.

Łącznie wartość sprzedaży w październiku 2018 roku w Polsce wyniosła 427,3 mln zł, podczas gdy w październiku 2017 było to 368,5 mln zł. Przychód ze sprzedaży całej Grupy Inter Cars wyniósł 606,9 mln zł i był o 18,9% wyższy niż w analogicznym miesiącu roku ubiegłego. Po pierwszych 10 miesiącach wartość sprzedaży całej Grupy Inter Cars wynosi nieco ponad 5 mld zł i jest o 13,4% wyższa niż w analogicznym okresie 2017. W Polsce jest to 10,1% wzrostu, co daje 3,47 mld zł.

 

Sprzedaż zagranicznych spółek dystrybutora jest o 27,8% wyższa niż przed rokiem, a łączna wartość sprzedaży sięgnęła 336,3 mln zł. Najwyższy wzrost odnotowano w Mołdawii (186,6%), Bośni i Hercegowinie (135,2%) oraz Estonii (107%).

 

Szczegółowe dane prezentujemy w poniższej tabeli:

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).