12 tysięcy pozycji w 60 grupach produktowych w ofercie Eurorepar | MOTOFAKTOR

12 tysięcy pozycji w 60 grupach produktowych w ofercie Eurorepar

person Redakcja 3/05/2021

Marka EUROREPAR oferuje bardzo szeroki zakres części zamiennych i innych produktów motoryzacyjnych. Wszystko w wysokiej jakości i w korzystnych cenach.

Produkty Eurorepar

Gama produktów Eurorepar  jest przeznaczona do samochodów różnych marek mających 3 lata lub więcej, w których zazwyczaj wygasła już 2-letnia gwarancja producenta. Obejmuje ona 60 grup towarowych części zamiennych do obsługi eksploatacyjnej i prostych napraw mechanicznych, gamy opon letnich i zimowych, oleje silnikowe i do skrzyń biegów, a także podstawowe akcesoria (kołpaki, dywaniki, pokrowce). Łącznie Eurorepar oferuje już ponad 12 000 różnych pozycji katalogowych w 60 grupach produktowych. Oferta jest wciąż rozwijana. Czyni to ją jedną z najbardziej kompleksowych ofert na rynku obsługi posprzedażnej samochodów osobowych i lekkich dostawczych.

 

Wszystkie produkty są objęte dwuletnią gwarancją, i charakteryzują się konkurencyjnym stosunkiem wysokiej jakości do korzystnej ceny.

Atuty marki Eurorepar: Kompleksowość - Wysoka Jakość - Korzystna Cena - Niezawodność

Kompleksowość, bo:

 

 • 60 grup towarowych, co pozwala na pełną obsługę eksploatacyjną, a nawet na podstawowe naprawy pojazdów;
 • Dla większości grup produktowych bardzo duże pokrycie zapotrzebowania europejskiego parku pojazdów (powyżej 80 %).

 

Najwyższa Jakość i Niezawodność, bo:

 

 • Produkty z gamy Eurorepar są opracowane i zatwierdzone przez wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów Grupy PSA. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala podążać za coraz surowszymi wymaganiami rynku i zapewniać konkurencyjność produktów. Zaangażowanie tych samych ludzi, którzy odpowiadają za zaopatrzenie w części zamienne do seryjnego montażu pojazdów Grupy PSA pozwala na współpracę z najlepszymi, renomowanymi dostawcami części zamiennych i innych elementów gamy.
 • Jakość samych części, a także zgodność ich procesów produkcyjnych z normami ISO są poddawane licznym, regularnym audytom przez specjalistów ds. jakości Grupy PSA.
 • Wysoka jakość części Eurorepar, potwierdzona została licznymi certyfikatami jakościowymi, które poświadczają spełnianie przez nie wymogów różnorodnych norm. Szczególną uwagę poświęca się tym częściom, które mają wpływ na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego
 • Wyniki kontroli jakościowych gamy podlegają ciągłej analizie, by móc na bieżąco wprowadzać wynikające z nich udoskonalenia.
 • Ochronę autentyczności części wspomaga stosowanie na większości opakowań specjalnych etykiet z hologramem.
 • Produkty Eurorepar są objęte 2-letnią gwarancją.

 

Koszty pod kontrolą, bo:

 

 • Dzięki połączeniu wysokiej jakości i korzystnej ceny, produkty z gamy Eurorepar to bardzo konkurencyjna oferta dla właścicieli samochodów w okresie pogwarancyjnym, w szczególności trzyletnich i starszych.
 • Poprzez systematyczny rozwój w zakresie poszerzania istniejących grup produktowych, tworzenia nowych, a także właściwy dobór dostawców i ciągłą analizę pozycjonowania cenowego poszczególnych rodzin produktów Eurorepar, udaje się zapewnić dużą konkurencyjność oferty zarówno dla właścicieli warsztatów samochodowych, jak i dla użytkowników pojazdów.

 

Gama Eurorepar to poza częściami zamiennymi także inne produkty, takie jak płyny eksploatacyjne, opony, akcesoria itp. zapewniające możliwość serwisowania samochodów różnych marek. Dzięki bogatemu i zróżnicowanemu asortymentowi oferty Eurorepar, jej korzystnej cenie, wysokiej jakości i potwierdzonej niezawodności, możesz oferować klientom Twojego warsztatu usługi serwisowe na wysokim poziomie za konkurencyjną cenę. Zarówno w zakresie operacji eksploatacyjnych jak również przeglądowych, a nawet podstawowych napraw.

 

Jak zamawiać produkty EUROREPAR?

 

Produkty EUROREPAR do samochodów większości marek można wygodnie zamówić poprzez:

 

 • ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
  BIURO OBSŁUGI KLIENTA: 22 500 94 72
  Czynne od poniedziałku do piątku 8:00-18:00
 • ZAMÓWIENIA E-MAIL: czesci@distrigo.com.pl
 • ZAMÓWIENIA ON LINE: public.servicebox-parts.com

 

Produkty EUROREPAR są dostarczane za pośrednictwem platformy dystrybucyjnej DISTRIGO z Centralnego Magazynu Części Zamiennych Grupy PSA zlokalizowanego w Polsce. Dostawy realizowane są jeden lub dwa razy dziennie w zależności od lokalizacji warsztatu.

Więcej informacji uzyskasz na stronach www.eurorepar.com/pl-pl i distrigo.com.pl, a także w Biurze Obsługi Klienta pod numerem telefonu 22 500 94 72 i adresem e-mail: czesci@distrigo.com.pl.

 

Artykuł sponsorowany przez Eurorepar

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).