100 tys. członków na Grupie FB założonej przez Inter Cars | MOTOFAKTOR

100 tys. członków na Grupie FB założonej przez Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 8/01/2021

Na przełomie roku założona przez Inter Cars Grupa na Facebooku dotycząca mechaniki samochodowej zebrała już ponad 100 tys. członków.

Grupę Mechanika Samochodowa – porady, wskazówki, diagnozowanie tworzą entuzjaści motoryzacji i miłośnicy mechaniki, którzy szukają na niej odpowiedzi na nurtujące ich pytania, dzielą się wiedzą odnośnie napraw pojazdów, a także wzajemnie doradzają sobie i pomagają w trudnych zadaniach, związanych z codzienną pracą. Społeczność tworzą zarówno mechanicy profesjonalnie zajmujący się naprawą samochodów, jak i miłośnicy oraz hobbyści, którzy naprawiają swoje samochody w zaciszu własnego garażu.

Cieszymy się, że w relatywnie krótkim czasie udało nam się zbudować tak liczną społeczność, bardzo mocno zaangażowaną w tematykę mechaniki samochodowej. Grupa ma na celu przede wszystkim pomoc mechanikom, którzy właśnie w tym miejscu znaleźć mogą rady i wsparcie kolegów po fachu. Zakładając ją, wierzyliśmy, że przysłuży się naszym klientom, bo właśnie z myślą o nich powstała ta społeczność. Patrząc na to, jak szybko ona rośnie i jaką cieszy się popularnością, wiemy, że był to krok w dobrym kierunku. Joanna Król Zastępca Dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej w Inter Cars

 

Założona dwa i pół roku temu grupa rozwija się niezwykle dynamicznie, każdego miesiąca publikowanych jest na niej ponad 1 500 postów, które średnio w miesiącu komentowane są blisko 32 000 razy! Grupa ma charakter otwarty i może dołączyć do niej każdy zainteresowany mechaniką samochodową.

 

Z powodu dużego zainteresowania tematem w ostatnich miesiącach Inter Cars założył również na Facebooku grupę Mechanika motocyklowa – porady, wskazówki, diagnozowanie, skierowaną do miłośników jednośladów. Również na niej entuzjaści motoryzacji znajdą ciekawe porady związane z naprawą i eksploatacją motocykli.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).