10 stacji Ekoen przy polskich autostradach | MOTOFAKTOR

10 stacji Ekoen przy polskich autostradach

person Januszkiewicz Adrian 14/06/2021

Konsorcjum spółek z branży e-mobility, w tym Ekoen, wygrało postępowanie na wdrożenie stacji ładowania w 10 lokalizacjach na autostradach A1 i A4.

Postępowanie zostało ogłoszone przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad i obejmuje dzierżawę gruntu pod nowe urządzenia przez okres 10 lat.

W Ekoenie postawiliśmy sobie za cel stworzenie sieci stacji ładowania, które są niezawodne, proste w obsłudze i zawsze dostępne. Wierzymy, że każdy może jeździć samochodem elektrycznym, jeśli tylko będzie odpowiednia infrastruktura. Wdrożenie 10 stacji na Miejscach Obsługi Pasażera należących do GDDKiA jest kolejnym krokiem w realizacji naszego celu. Bartosz Kubik Prezes Ekoen

 

Każda ze stacji oferować będzie szybkie ładowanie za pomocą trzech standardów ładowania, CHAdeMO, Combo 2 i Typ 2 oraz prosty system płatności za pomocą karty płatniczej.

Pewność ładowania jest dla nas priorytetem. Operujemy w myśl zasady: parkujesz, ładujesz, płacisz i odjeżdżasz i tym samym pokazujemy, że jazda samochodem elektrycznym to nie jest przygoda dla wybranych, która niesie ze sobą całą miarę ograniczeń i stresu. Bartosz Kubik

 

Źródło: Ekoen

user photo

Autor

Januszkiewicz Adrian

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).