10-lecie firmy Melett w Polsce - relacja

10-lecie firmy Melett w Polsce - relacja

person Joanna Piszcz 12/09/2023

W sobotę 2 września 2023 r. w Bydgoszczy odbyły się wewnętrzne targi - Turbotargi Melett - organizowane z okazji 10-lecia firmy.

W sobotę 2 września 2023 r w Bydgoszczy odbyły się wewnętrzne targi – Turbotargi Melett – organizowane przy współpracy z firmą Cimat. W wydarzeniu wzięły udział również firmy Matt oraz Rotortech . Dla firmy Melett była to dodatkowa okazja do świętowania 10-lecia obecności w Polsce.

 

melett urodziny

 

Wydarzenie było połączone z piknikiem rodzinnym. Nie zabrakło prezentacji merytorycznych. Była to doskonała okazja, by po okresie pandemii spotkać się, porozmawiać oraz zaczerpnąć dawki wiedzy. Firma Melett zadbała, by w programie wydarzenia znalazły się również treści edukacyjne. Jedną z nich była prezentacja dotycząca przyszłości turbosprężarek. Interesujący wykład przyciągnął wielu słuchaczy – regeneratorów zmartwionych o przyszłość branży.

 

melett

 

W czasie wydarzenia odbyła się również prezentacja poświęcona firmie Melett – 10 lat w Polsce, zmiany w magazynie, rozwój z niewielkiej 5-osobowej firmy w 27-osobową, nowy dział – Inżynierii – gdzie firma będzie projektować części.

 

melett

 

 

Dodatkowo odbyły się konkursy: quiz z turbosprężarek organizowany przez Melett (kody QR były porozmieszczane po terenie targów, wystarczyło zeskanować i odpowiedzieć) oraz Melett Part Challenge, który polegał na wylosowaniu turbosprężarki i wyszukaniu wszystkich jej komponentów na czas. Każda pomyłka oznaczała karę +10 sek. Konkurs wzbudzał duże zainteresowanie.

 

melett

 

Odbył się także konkurs organizowany przez firmę Cimat, który polegał na osiągnięciu najniższej wartości niewyważenia rdzenia w miligramach po dwóch próbach korekcji. Wydarzenie zakończyło się oficjalnym wręczeniem nagród.

 

Źródło: Melett

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).