10 lat współpracy Texa z Ducati | MOTOFAKTOR

10 lat współpracy Texa z Ducati

person Adrian Januszkiewicz 23/03/2021

Od 2011 roku Texa dostarcza narzędzie serwisowe Ducati Diagnostic System 3.0 do pojazdów producenta motocykli z Borgo Panigale.

Już dziesiąty rok z rzędu TEXA jest Oficjalnym Dostawcą Ducati. Począwszy od 2011 roku rozwija współpracę z producentem motocykli z Borgo Panigale, który reprezentuje na całym świecie istotę koncepcji Made in Italy zastosowaną w świecie jednośladów. Ta prestiżowa firma, wpisała się już na stałe do międzynarodowej historii zawodów motocyklowych i jest rozpoznawalną marką, za którą podążają miliony klientów lub zwykłych pasjonatów motocykli na całym świecie.

 

TEXA, która produkuje oficjalne narzędzie Ducati Diagnostic System 3.0 oraz oprogramowanie diagnostyczne używane w warsztatach Ducati na całym świecie, przyłączyła się również do programu FUD (Oficjalni Dostawcy Ducati) na rok 2021. To inicjatywa mająca na celu stworzenie różnorodnych możliwości promocji dla jej uczestników.

 

Dzięki temu partnerstwu TEXA wspiera wizerunek własnej marki, logiem Ducati, tworząc w ten sposób unikalne połączenie marek w środowisku diagnostyki motocykli i nieustannie usprawniając działania komunikacyjne na całym świecie, poprzez wykorzystanie logo w swoich katalogach, w reklamach, na stronach internetowych i mediach społecznościowych.

 

Źródło: TEXA

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).