E-katalogi

AKTUALNOŚCI


ProfiAuto Show 2017 - do wygrania wejściówki!

2017-05-18 12:00:24   Autor: Adrian Januszkiewicz


ProfiAuto Show 2017 - do wygrania wejściówki! Tegoroczna edycja targów ProfiAuto Show, tak jak w latach ubiegłych, odbędzie się na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, w dniach 3-4 czerwca 2017 roku.

Rok temu targi ProfiAuto Show zgromadziły tłumy. Nie inaczej powinno być i tym razem. W tym roku ProfiAuto Show odbędzie się pod hasłem „Odkryj Nowoczesną Motoryzację”. Organizatorzy postawili sobie za cel zaprezentowanie szeregu nowoczesnych rozwiązań, pozwalających dopasować warsztat do zmieniających się warunków rynkowych. Nowości i topowe produkty ze swojej oferty zaprezentuje ponad 140 wystawców.

 

Główne atrakcje ProfiAuto Show


Wśród wystawców w części targowej znajdą się zarówno dealerzy samochodowi, producenci części motoryzacyjnych, akcesoriów, jak i wyposażenia warsztatowego. Zapełnią oni halę Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach o powierzchni 8 tys. m kw. Zostaną zaprezentowane samochody poddane tuningowi, pojawi się również mobilny tor off-roadowy. Uczestnicy targów będą mogli za darmo oglądać seanse w kinie 9D, skorzystać z symulatora i urządzeń VR. Odbędą się pokazy Trialu i FMX. Będą rozłożone specjalne Strefy ProfiRacing Cup oraz Samochodów Rajdowych i Wyścigowych. Na płycie głównej Spodka pojawi się SHOWROOM - Strefa SUPERSamochodów, gdzie będą wystawione ekskluzywne i nowoczesne samochody i motocykle. Będzie specjalna strefa atrakcji dla dzieci, a także specjalny darmowy tor kartingowy. Znów będzie można się przejechać samochodem z dwoma przodami na zewnątrz hali MCK i pojawi się strefa Bikini Car Wash.

 

Dodatkowe atrakcje


Dodatkowe atrakcje dla gości ProfiAuto Show 2017 w hali głównej targów i foyer zorganizują m.in.:

 • ProfiAuto - symulator 9D i WRC, gogle Virtual Reality
 • ProfiAuto TV - quiz z nagrodami dla mechaników ProfiAuto Serwis
 • Brembo - zawody samochodami zdalnie sterowanymi RC / każdego dnia targów nagrodą główną jest wyjazd na Ferrari Challenge 2017 na torze Hungaroring na Węgrzech
 • Total - goście specjalni: Adam Klimek, Patryk Mikiciuk, Klaudia Podkalicka
 • ABS - DJ, konkursy z nagrodami
 • Filtron - pokazy baristów
 • Febi - multimedialne quizy, konkurs techniczny oraz zabawa „Febi - no speed limit”
 • Delphi - strefa rajdowa Kajetana Kajetanowicza, konkursy wymiany hamulców, w ramach których co godzinę rozdawane są nagrody

 

Szkolenia


Uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w platformach dyskusyjnych i skorzystać z całej gamy szkoleń organizowanych przez liderów rynku oraz specjalistów z firmy Moto-Profil. Specjaliści ProfiAuto będą przez cały czas trwania targów prowadzić prezentacje z zakresu:

 • diagnostyki komputerowej – prezentacje sprzętów diagnostycznych firm takich, jak: Bosch, Magneti Marelli, Texa, Hella Gutmann
 • układów klimatyzacji – wszelkie informacje odnośnie układów klimatyzacji, w tym pokazy stacji klimatyzacji, sprzętu do diagnostyki oraz urządzeń do odgrzybiania i ozonowania
 • elektryki i elektroniki samochodowej – na przykładzie sprzętu pomiarowego Bosch FSA
 • systemu TPMS – przekrój i porównanie urządzeń do obsługi


O uzupełnieniu wyposażenia warsztatu oraz przystosowaniu go do wymogów zmieniającego się rynku opowiadać będą m.in. Łukasz Ryś i Mariusz Maksym, eksperci ProfiAuto, znani także z programu „Projekt Warsztat”, emitowanego na antenie TVN Turbo. W czasie targów także wystawcy będą organizowali szkolenia.
Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie ProfiAuto w zakładce "szkolenia"


Poruszanie się po terenie targów ułatwi aplikacja mobilna „ProfiAuto Show”. Wdrożone w zeszłym roku rozwiązanie umożliwiać będzie dostęp do planu targów, harmonogramu szkoleń i elektronicznych katalogów wystawców, zawierających informacje o specjalnych atrakcjach i rabatach.

 

Wstęp na targi


Międzynarodowe Centrum Kongresowe będzie czynne od 10:00 do 18:00 w sobotę 3 czerwca i od 10:00 do 16:00 w niedzielę 4 czerwca. 


Bilet wstępu na ProfiAuto Show 2017 kosztuje 20 zł, a dla studentów, uczniów, emerytów i rencistów jedynie 15 zł. W sprzedaży dostępne są również bilety grupowe (od 10 osób) w cenie 15 zł. Dzieci do 7 lat mają wstęp wolny. Bilety są dostępne w przedsprzedaży w serwisie Eventim. Można je również kupić w kasach biletowych w czasie imprezy (3 - 4 czerwca), a za 13 zł po pobraniu aplikacji mobilnej ProfiAuto Show 2017, dostępnej w Google Play i App Store.

Motofaktor.pl jest patronem medialnym imprezy. Dla naszych Czytelników mamy 10 podwójnych, bezpłatnych kart wstępu na ProfiAuto Show. Aby otrzymać jedną z nich, należy zapoznać się z programem targów i prawidłowo odpowiedzieć na poniższe pytanie:
 
Która edycja targów ProfiAuto Show odbywa się w tym roku?

Odpowiedzi, wraz z imieniem i nazwiskiem, prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl. Podwójne karty wejściowe otrzyma 10 pierwszych osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Więcej na ten temat:

AFTERMARKET

  ProfiAuto Show - już w najbliższy weekend!

AKTUALNOŚCI

  ProfiAuto: znamy program ProfiAuto Show 2017
  ProfiAuto: rusza ProfiRacing Cup
  ProfiAuto: Odkryj Nowoczesną Motoryzację na ProfiAuto Show 2017
  ProfiAuto: udana akcja ProfiAuto PitStop
  ProfiAuto: o rozwoju sieci na Rajdzie Barbórka


PODZIEL SIĘ:    Odchudzanie bez kitów Facebook  

ZOBACZ TAKŻE:

 • Bosch: elementy, które zautomatyzują jazdę samochodem

  Automatyzacja jazdy ma wpływ na cały samochód: układ napędowy, hamulce, układ kierowniczy, zestaw wskaźników, nawigację i czujniki oraz łączność sieciową wewnątrz i na zewnątrz pojazdu.
 • Exact Systems: Polacy chcą samochodów z napędem alternatywnym

  Aż 40 proc. polskich kierowców chce w przyszłości jeździć samochodem z napędem hybrydowym lub elektrycznym - wynika z badania "AUTOwybory Polaków".
 • Kampania 'True Originals - Prawdziwe Oryginały' promuje części do samochodów użytkowych

  ZF Aftermarket ogłasza nową odsłonę wielokrotnie nagradzanej kampanii TRW "Prawdziwe Oryginały".
 • GM: pozew ws. manipulacji wynikami testów emisji spalin

  Do sądu w Detroit wpłynął pozew przeciw koncernowi General Motors w sprawie podejrzenia manipulacji przy testach emisji spalin w pick-up'ach koncernu.
 • Tenneco: technologia zawieszenia MTV w nowym Peugeocie 3008

  Zawieszenie Multi-Tuned Valve Tenneco znajdzie się na fabrycznym wyposażeniu najnowszego Peugeota 3008, który na tegorocznych targach w Genewie zyskał miano Europejskiego Samochodu Roku 2017.
 • To był tydzień (21)

  Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 22 - 28 maja 2017 roku.
 • AD Polska dołączy do Grupy Rhiag

  Grupa Autodis planuje sprzedaż swojej spółki zależnej AD Polska, będącej częścią Grupy od roku 2006, do Grupy Rhiag, należącej do amerykańskiej Grupy LKQ Corporation.
 • Textar: aplikacja mobilna Brakebook

  W katalogu marki Textar znajduje się ponad 16 tys. klocków i tarcz hamulcowych. W szybkim odnalezieniu właściwej referencji pomoże unikalna aplikacja Brakebook, którą można zainstalować m.in. na smartfonie.
 • Brembo: tarcze hamulcowe lakierowane metodą UV na Autopromotec

  Podczas targów Autopromotec w Bolonii Brembo zaprezentowało tarcze hamulcowe lakierowane metodą UV oraz poinformowało o planach związanych z produktem.
 • UFI Filters: katalogi UFI i Sofima 2017/2018

  UFI Filters opublikował 4 nowe katalogi w odświeżonej szacie graficznej, zawierające nowe, łatwe do odczytania symbole, wśród których są 472 nowe kody.
 • Buldożer wjechał na teren Centrum Dobra

  Dziś rano (26.05.2017) na teren warsztatu przy ul. Dobrej 32 w Warszawie wjechał buldożer, który zniszczył część budynku. Na miejscu interweniował policja.
 • Auto Partner SA: załoga AP Rally Team gotowa na Rajd Gdańsk Baltic Cup

  Już w ten weekend 26-28 maja 2017 zostanie rozegrana kolejna runda RSMP w Gdańsku, na której nie zabraknie załogi Auto Partner Rally Team.
 • Goodyear: producent wspiera budowę największego lotniska na świecie

  Goodyear dostarcza opony i pomoc techniczną ponad 3 tys. pojazdów wykorzystywanych na budowie największego lotniska na świecie.
 • ICCT: silniki Diesla trują bardziej niż pokazują oficjalne dane

  Silniki wysokoprężne emitują w rzeczywistości o 50 proc. więcej szkodliwych tlenków azotu niż wskazują badania laboratoryjne - wynika z danych Międzynarodowej Rady ds. Czystego Transportu (ICCT).
 • Ford: usługi serwisowe oraz części do samochodów innych producentów

  Autoryzowane serwisy Forda są gotowe na obsługę samochodów marek innych producentów dzięki wprowadzeniu nowej marki części zamiennych - Omnicraft.
 • Daimler: rewizja w siedzibie firmy

  W związku z podejrzeniem o manipulowanie wynikami pomiaru spalin w silnikach Diesla przez koncern Daimler AG, niemiecka policja przeszukała we wtorek biura i mieszkania jego pracowników.
 • PZPO: wzrost sprzedaży opon do osobówek w Q1 2017

  Pierwszy kwartał 2017 przyniósł wzrost sprzedaży opon w segmencie samochodów osobowych, w szczególności pojazdów segmentu SUV i VAN.
 • Wielton: producent przejmuje niemiecką spółkę Langendorf

  Firma Wielton podpisała dwie umowy ze spółką Langendorf, na mocy których przejmuje 100 proc. jej udziałów.
 • Fota: cenowy hit tygodnia

  Promocja filtrów powietrza Racer.
 • Texa: jubileusz firmy na targach Autopromotec 2017

  Podczas tegorocznych targów w Bolonii, Texa świętuje ćwierć wieku swojej działalności na rynku wyposażenia warsztatowego.KOMENTARZE: