E-katalogi

AKTUALNOŚCI


ProfiAuto Show 2017 już w najbliższy weekend!

2017-06-01 11:19:56   Autor: Adrian Januszkiewicz


ProfiAuto Show 2017 już w najbliższy weekend! Tegoroczna edycja targów ProfiAuto Show, tak jak w latach ubiegłych, odbędzie się na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, w dniach 3-4 czerwca 2017 roku.

Rok temu targi ProfiAuto Show zgromadziły tłumy. Nie inaczej powinno być i tym razem. W tym roku ProfiAuto Show odbędzie się pod hasłem „Odkryj Nowoczesną Motoryzację”. Organizatorzy postawili sobie za cel zaprezentowanie szeregu nowoczesnych rozwiązań, pozwalających dopasować warsztat do zmieniających się warunków rynkowych. Nowości i topowe produkty ze swojej oferty zaprezentuje ponad 140 wystawców.

 

Główne atrakcje ProfiAuto Show


Wśród wystawców w części targowej znajdą się zarówno dealerzy samochodowi, producenci części motoryzacyjnych, akcesoriów, jak i wyposażenia warsztatowego. Zapełnią oni halę Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach o powierzchni 8 tys. m kw. Zostaną zaprezentowane samochody poddane tuningowi, pojawi się również mobilny tor off-roadowy. Uczestnicy targów będą mogli za darmo oglądać seanse w kinie 9D, skorzystać z symulatora i urządzeń VR. Odbędą się pokazy Trialu i FMX. Będą rozłożone specjalne Strefy ProfiRacing Cup oraz Samochodów Rajdowych i Wyścigowych. Na płycie głównej Spodka pojawi się SHOWROOM - Strefa SUPERSamochodów, gdzie będą wystawione ekskluzywne i nowoczesne samochody i motocykle. Będzie specjalna strefa atrakcji dla dzieci, a także specjalny darmowy tor kartingowy. Znów będzie można się przejechać samochodem z dwoma przodami na zewnątrz hali MCK i pojawi się strefa Bikini Car Wash.

 

Dodatkowe atrakcje


Dodatkowe atrakcje dla gości ProfiAuto Show 2017 w hali głównej targów i foyer zorganizują m.in.:

 • ProfiAuto - symulator 9D i WRC, gogle Virtual Reality
 • ProfiAuto TV - quiz z nagrodami dla mechaników ProfiAuto Serwis
 • Brembo - zawody samochodami zdalnie sterowanymi RC / każdego dnia targów nagrodą główną jest wyjazd na Ferrari Challenge 2017 na torze Hungaroring na Węgrzech
 • Total - goście specjalni: Adam Klimek, Patryk Mikiciuk, Klaudia Podkalicka
 • ABS - DJ, konkursy z nagrodami
 • Filtron - pokazy baristów
 • Febi - multimedialne quizy, konkurs techniczny oraz zabawa „Febi - no speed limit”
 • Delphi - strefa rajdowa Kajetana Kajetanowicza, konkursy wymiany hamulców, w ramach których co godzinę rozdawane są nagrody

 

Szkolenia


Uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w platformach dyskusyjnych i skorzystać z całej gamy szkoleń organizowanych przez liderów rynku oraz specjalistów z firmy Moto-Profil. Specjaliści ProfiAuto będą przez cały czas trwania targów prowadzić prezentacje z zakresu:

 • diagnostyki komputerowej – prezentacje sprzętów diagnostycznych firm takich, jak: Bosch, Magneti Marelli, Texa, Hella Gutmann
 • układów klimatyzacji – wszelkie informacje odnośnie układów klimatyzacji, w tym pokazy stacji klimatyzacji, sprzętu do diagnostyki oraz urządzeń do odgrzybiania i ozonowania
 • elektryki i elektroniki samochodowej – na przykładzie sprzętu pomiarowego Bosch FSA
 • systemu TPMS – przekrój i porównanie urządzeń do obsługi


O uzupełnieniu wyposażenia warsztatu oraz przystosowaniu go do wymogów zmieniającego się rynku opowiadać będą m.in. Łukasz Ryś i Mariusz Maksym, eksperci ProfiAuto, znani także z programu „Projekt Warsztat”, emitowanego na antenie TVN Turbo. W czasie targów także wystawcy będą organizowali szkolenia.
Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie ProfiAuto w zakładce "szkolenia"


Poruszanie się po terenie targów ułatwi aplikacja mobilna „ProfiAuto Show”. Wdrożone w zeszłym roku rozwiązanie umożliwiać będzie dostęp do planu targów, harmonogramu szkoleń i elektronicznych katalogów wystawców, zawierających informacje o specjalnych atrakcjach i rabatach.

 

Wstęp na targi


Międzynarodowe Centrum Kongresowe będzie czynne od 10:00 do 18:00 w sobotę 3 czerwca i od 10:00 do 16:00 w niedzielę 4 czerwca. 


Bilet wstępu na ProfiAuto Show 2017 kosztuje 20 zł, a dla studentów, uczniów, emerytów i rencistów jedynie 15 zł. W sprzedaży dostępne są również bilety grupowe (od 10 osób) w cenie 15 zł. Dzieci do 7 lat mają wstęp wolny. Bilety są dostępne w przedsprzedaży w serwisie Eventim. Można je również kupić w kasach biletowych w czasie imprezy (3 - 4 czerwca), a za 13 zł po pobraniu aplikacji mobilnej ProfiAuto Show 2017, dostępnej w Google Play i App Store.


Więcej na ten temat:

AFTERMARKET

  ProfiAuto Show 2016 już w ten weekend!
  ProfiAuto Show - już w najbliższy weekend!

AKTUALNOŚCI

  ProfiAuto: przygotowania do Warsaw Moto Show
  Moto-Profil: rekordowy rok i nowe projekty ProfiAuto
  ProfiAuto: nowa aplikacja zastąpi telefony stacjonarne w warsztatach
  ProfiAuto: odcinek specjalny Projektu Warsztat już w sobotę
  Moto-Profil: jeden z największych magazynów z częściami samochodowymi w Polsce


PODZIEL SIĘ:    Odchudzanie bez kitów Facebook  

ZOBACZ TAKŻE:

 • GAP: sieć EuroWarsztat liderem konkursu Bezpieczny Warsztat

  EuroWarsztat OSKP Rosiak uzyskał najwyższy wynik w konkursie Bezpieczny Warsztat.
 • Motogama: cena specjalna Total

  Olej silnikowy w promocyjnej cenie.
 • Ursus: protoryp elektrycznego samochodu dostawczego już gotowy

  W trakcie II edycji Kongresu 590 spółka Ursus SA zaprezentowała prototyp pierwszego w pełni polskiego elektrycznego samochodu dostawczego ELVI.
 • AD Polska: nowa marka w ofercie dystrybutora

  Firma AD Polska wzbogaciła swoją ofertę o produkty marki Starline.
 • Będą kary za cofanie licznika w autach

  Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało zmiany w prawie, które mają ukrócić proceder "przekręcania" liczników w używanych pojazdach.
 • Magneti Marelli: grudniowe szkolenia techniczne

  Firma Magneti Marelli zaprasza na szkolenia techniczne, które odbędą się w grudniu 2017 roku.
 • Auto Partner SA: wyniki finansowe Q3 2017

  Przychody Grupy Auto Partner w III kwartale 2017 były wyższe o 30 proc. w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.
 • Motogama: cena specjalna Yato

  Zestaw narzędziowy w promocyjnej cenie.
 • Polska branża motoryzacyjna szybko rośnie w siłę

  W całym 2017 roku wartość produkcji sprzedanej przez polską branżę automotive może przekroczyć 150 mld zł, a liczba zatrudnionych w niej osób jest bliska 200 tys.
 • DT Spare Parts: katalog części do pojazdów ciężarowych Renault Serii D i Midlum

  Nowy katalog DT Spare Parts to około 1,2 tys. produktów dla ciężarówek Renault Serii D oraz Midlum.
 • Texa: firma z certyfikatem IATF 16949: 2016

  Texa jest jedną z pierwszych firm na świecie, która przeszła na nowy standard jakości IATF 16949: 2016, znacznie bardziej rygorystyczny, niż poprzedni.
 • PE: systemy wspomagające kierowcę obowiązkowe w nowych autach

  Parlament Europejski przyjął 14 listopada rezolucję nakazującą obowiązkowy montaż systemów wspomagających kierowcę w nowych autach produkowanych w UE.
 • Hella: adaptacyjne reflektory LED

  Podczas premiery nowego Mercedesa klasy E na targach w Detroit zaprezentowane zostały również jego nowoczesne reflektory adaptacyjne LED, które nagrodzono za design.
 • LS Cable: budowa fabryki w Dzierżoniowie

  Koreańska firma LS Cable & System (LSCW) uruchomi w Dzierżonioweie fabrykę podzespołów do akumulatorów.
 • Federal-Mogul: Polaku Nie Jedź Na Zderzaku - kampania społeczna

  Ruszyła kampania społeczna, która ma zwrócić uwagę kierowców na m.in. utrzymanie bezpiecznej odległości między pojazdami.
 • Inter-Team: kolejna edycja kampanii reklamowej O.K. Serwis

  Z początkiem listopada ruszyła ogólnopolska kampania reklamowa sieci O.K. Serwis Warsztaty Godne Zaufania.
 • Castrol: producent przedłuża współpracę z Volvo Car Group

  Za sprawą nowej umowy naukowcy firmy Castrol i inżynierowie Volvo podjęli współpracę mającą na celu zmniejszenie zużycia paliwa.
 • SDCM: podsumowanie XII Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

  Prezentacje w trzech salach równolegle w ciągu dwóch dni - XII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego zgromadził ponad 800 uczestników.
 • Czy polski sąd poprowadzi postępowanie związane z Dieselgate - decyzja za dwa tygodnie

  Warszawski Sąd Okręgowy 13 listopada miał rosztrygnąć czy przyjąć pozew zbiorowy złożony przez Stowarzyszenia Osób Poszkodowanych Przez Spółki Grupy Volkswagen w Polsce. Decyzję poznamy 27 listopada. 
 • Texa: kalibracja Night Vision w Texa CAR 65

  Dzięki nowej funkcji w oprogramowaniu Texa CAR 65 możliwa jest diagnostyka oraz kalibracja systemu Night Vision w pojazdach marki Mercedes-Benz.KOMENTARZE: