E-katalogi

AKTUALNOŚCI


PZL Sędziszów: poszukiwany mechanik samochodowy o imieniu Mirek

2017-05-12 12:28:48   Autor: Adrian Januszkiewicz


PZL Sędziszów: poszukiwany mechanik samochodowy o imieniu Mirek PZL Sędziszów zdecydował się na oryginalną ogólnopolską akcję #SzukamyMechanikaMirka, która potrwa do 9 czerwca 2017.

PZL Sędziszów dla właścicieli warsztatów o imieniu Mirek przygotował pakiet darmowych filtrów, firmowe gadżety, zaproszenie do zwiedzenia swojej fabryki oraz szkolenie techniczne z inżynierami firmy. Jedynym kryterium, jakie muszą spełnić zgłaszający się do akcji jest imię Mirosław. 

 

Wszyscy panowie o imieniu Mirek, którzy wyślą swoje zgłoszenie do PZL Sędziszów oraz potwierdzą, że są właścicielami warsztatów samochodowych, otrzymają od firmy testowy pakiet filtrów do swojego auta. Dodatkowo, ci z Mirków, którzy podzielą się informacją o akcji na swoich profilach w mediach społecznościowych oznaczając profil PZL Sędziszów (@PZLSedziszow) z  dopiskiem #SzukamyMechanikaMirka zostaną nagrodzeni gadżetami firmowymi.

 

W ramach finału akcji PZL Sędziszów zaprosi mechaników Mirków do swojej fabryki filtrów w Sędziszowie Małopolskim. Wizyta będzie połączona ze szkoleniem technicznym, przygotowanym przez zespół konstruktorów firmy. 

 

Film opowiadający historię mechanika Mirka można obejrzeć poniżej: 

Coraz częściej wykorzystywany w kampaniach storytelling okazał się także doskonałym pomysłem na przestawienie historii polskiej marki, działającej na rynku od 78 lat. PZL Sędziszów zdecydował się opowiedzieć o swoich filtrach w niekonwencjonalny sposób, odnosząc się także do historii polskiej motoryzacji. O podążaniu z duchem czasu i śledzeniu tego, o czym mówią konsumenci świadczy też wykorzystanie haseł popularnych wśród fanów motoryzacji. 

 

Szczegóły i regulamin akcji są dostępne na stronie internetowej oraz kanałach społecznościowych organizatora akcji.

 

Źródło: PZL Sędziszów 

Więcej na ten temat:

AFTERMARKET

  A.Sikorski: Odzyskanie czołowej pozycji w branży filtracyjnej to nasz kluczowy cel

AKTUALNOŚCI

  PZL Sędziszów: 14. wydanie Świata Filtrów
  PZL-Sędziszów: katalog filtrów Hydraulika Siłowa
  PZL Sędziszów: 13. wydanie Świata Filtrów
  PZL Sędziszów: najnowsze wydanie Świata Filtrów
  PZL Sędziszów: nowy adres katalogu online

WARSZTAT 24/7

  Filtry powietrza do samochodów ciężarowych

PRODUKTY

  PZL Sędziszów: nowości w ofercie
  PZL Sędziszów: nowości w ofercie
  PZL Sędziszów: nowości w ofercie producenta
  PZL Sędziszów: nowe referencje filtrów
  PZL Sędziszów: lipcowe nowości


PODZIEL SIĘ:    Odchudzanie bez kitów Facebook  

ZOBACZ TAKŻE:

 • Bosch: elementy, które zautomatyzują jazdę samochodem

  Automatyzacja jazdy ma wpływ na cały samochód: układ napędowy, hamulce, układ kierowniczy, zestaw wskaźników, nawigację i czujniki oraz łączność sieciową wewnątrz i na zewnątrz pojazdu.
 • Exact Systems: Polacy chcą samochodów z napędem alternatywnym

  Aż 40 proc. polskich kierowców chce w przyszłości jeździć samochodem z napędem hybrydowym lub elektrycznym - wynika z badania "AUTOwybory Polaków".
 • Kampania 'True Originals - Prawdziwe Oryginały' promuje części do samochodów użytkowych

  ZF Aftermarket ogłasza nową odsłonę wielokrotnie nagradzanej kampanii TRW "Prawdziwe Oryginały".
 • GM: pozew ws. manipulacji wynikami testów emisji spalin

  Do sądu w Detroit wpłynął pozew przeciw koncernowi General Motors w sprawie podejrzenia manipulacji przy testach emisji spalin w pick-up'ach koncernu.
 • Tenneco: technologia zawieszenia MTV w nowym Peugeocie 3008

  Zawieszenie Multi-Tuned Valve Tenneco znajdzie się na fabrycznym wyposażeniu najnowszego Peugeota 3008, który na tegorocznych targach w Genewie zyskał miano Europejskiego Samochodu Roku 2017.
 • To był tydzień (21)

  Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 22 - 28 maja 2017 roku.
 • AD Polska dołączy do Grupy Rhiag

  Grupa Autodis planuje sprzedaż swojej spółki zależnej AD Polska, będącej częścią Grupy od roku 2006, do Grupy Rhiag, należącej do amerykańskiej Grupy LKQ Corporation.
 • Textar: aplikacja mobilna Brakebook

  W katalogu marki Textar znajduje się ponad 16 tys. klocków i tarcz hamulcowych. W szybkim odnalezieniu właściwej referencji pomoże unikalna aplikacja Brakebook, którą można zainstalować m.in. na smartfonie.
 • Brembo: tarcze hamulcowe lakierowane metodą UV na Autopromotec

  Podczas targów Autopromotec w Bolonii Brembo zaprezentowało tarcze hamulcowe lakierowane metodą UV oraz poinformowało o planach związanych z produktem.
 • UFI Filters: katalogi UFI i Sofima 2017/2018

  UFI Filters opublikował 4 nowe katalogi w odświeżonej szacie graficznej, zawierające nowe, łatwe do odczytania symbole, wśród których są 472 nowe kody.
 • Buldożer wjechał na teren Centrum Dobra

  Dziś rano (26.05.2017) na teren warsztatu przy ul. Dobrej 32 w Warszawie wjechał buldożer, który zniszczył część budynku. Na miejscu interweniował policja.
 • Auto Partner SA: załoga AP Rally Team gotowa na Rajd Gdańsk Baltic Cup

  Już w ten weekend 26-28 maja 2017 zostanie rozegrana kolejna runda RSMP w Gdańsku, na której nie zabraknie załogi Auto Partner Rally Team.
 • Goodyear: producent wspiera budowę największego lotniska na świecie

  Goodyear dostarcza opony i pomoc techniczną ponad 3 tys. pojazdów wykorzystywanych na budowie największego lotniska na świecie.
 • ICCT: silniki Diesla trują bardziej niż pokazują oficjalne dane

  Silniki wysokoprężne emitują w rzeczywistości o 50 proc. więcej szkodliwych tlenków azotu niż wskazują badania laboratoryjne - wynika z danych Międzynarodowej Rady ds. Czystego Transportu (ICCT).
 • Ford: usługi serwisowe oraz części do samochodów innych producentów

  Autoryzowane serwisy Forda są gotowe na obsługę samochodów marek innych producentów dzięki wprowadzeniu nowej marki części zamiennych - Omnicraft.
 • Daimler: rewizja w siedzibie firmy

  W związku z podejrzeniem o manipulowanie wynikami pomiaru spalin w silnikach Diesla przez koncern Daimler AG, niemiecka policja przeszukała we wtorek biura i mieszkania jego pracowników.
 • PZPO: wzrost sprzedaży opon do osobówek w Q1 2017

  Pierwszy kwartał 2017 przyniósł wzrost sprzedaży opon w segmencie samochodów osobowych, w szczególności pojazdów segmentu SUV i VAN.
 • Wielton: producent przejmuje niemiecką spółkę Langendorf

  Firma Wielton podpisała dwie umowy ze spółką Langendorf, na mocy których przejmuje 100 proc. jej udziałów.
 • Fota: cenowy hit tygodnia

  Promocja filtrów powietrza Racer.
 • Texa: jubileusz firmy na targach Autopromotec 2017

  Podczas tegorocznych targów w Bolonii, Texa świętuje ćwierć wieku swojej działalności na rynku wyposażenia warsztatowego.KOMENTARZE: