E-katalogi

AKTUALNOŚCI


Nexus: warsztaty Nexus Auto już w Polsce

2017-08-10 10:01:04   Autor: Adrian Januszkiewicz


Nexus: warsztaty Nexus Auto już w Polsce Nexus Automotive Central Europe (N!ACE) informuje o uruchomieniu pierwszych warsztatów sieci NexusAuto w Polsce.

NexusAuto oferuje wiele korzyści, takich jak: dostęp do oprogramowania warsztatowego oraz narzędzi z zastosowaniem specjalnych warunków handlowych, wsparcie techniczne, realizowane przez profesjonalny hotline, szkolenia i platforma e-learningowa wspierana przez Nexus Academy


Nexus planuje uruchomienie programów gwarancji sieciowej na wykonywane naprawy oraz oferty międzynarodowej pomocy drogowej dla klientów NexusAuto. Partnerzy NexusAuto mogą liczyć na realne wsparcie technologiczne, organizacyjne i handlowe ze strony N!ACE. W ramach NexusAuto, N!ACE oferuje partnerom najwyższej jakości wizualizację obiektu, wykonaną z estetycznego i trwałego materiału, w atrakcyjnej kolorystyce.  


N!ACE jest regionalnym przedstawicielem Nexus Automotive International SA, dynamicznie rozwijającej się grupy motoryzacyjnej, reprezentowanej przez 121 partnerów w 118 krajach. Gwarantuje to zrzeszonym w NexusAuto partnerom dostęp do szerokiej oferty dostawców oraz atrakcyjność warunków handlowych w zakresie zakupu części zamiennych. Ponadto, warsztaty mogą korzystać z marek serwisowych N! oraz marek ‘premium’.


"Utworzenie NexusAuto w Polsce to  naturalny krok w rozwoju N! w regionie, umocnienie pozycji Partnerów N!ACE i wsparcie dla ich klientów. Przygotowania do uruchomienia projektu trwają już w kolejnych krajach regionu" - mówi Hubert Slok, członek Zarządu N!ACE oraz Network Manager EMEA w Nexus Automotive International SA.


"Nasze globalne motto brzmi ‘The best care for your car’, co oznacza że priorytetowo traktujemy klienta i jego bezpieczeństwo. Dostarczamy naszym partnerom najwyższej jakości części zamienne, kładziemy również nacisk na standardy związane z naprawą samochodów. Współpracujemy z warsztatami o uznanej renomie na rynku. Otrzymujemy liczne zgłoszenia od potencjalnych partnerów NexusAuto, wkrótce na mapie Polski pojawią się nowe warsztaty zrzeszone pod szyldem NexusAuto, oferujące swoim klientom najwyższej jakości serwis" - dodał Artur Prokopowicz, Manager ds. Rozwoju N!ACE.


Więcej informacji na temat sieci można znaleźć na oficjalnej stronie NexusAuto.Źródło: Nexus

Więcej na ten temat:

AFTERMARKET

  Nexus Business Forum 2017 w szwajcarskim Montreux - relacja Motofaktor.pl

AKTUALNOŚCI

  Nexus: grupa poszerza zasięg o kolejne rynki
  Nexus: Parts Alliance Group w rękach Uni-Select
  Nexus: Business Forum w szwajcarskim Montreux
  Nexus: N!ACE - sojusz polskich dystrybutorów w grupie zakupowej


PODZIEL SIĘ:    Odchudzanie bez kitów Facebook  

ZOBACZ TAKŻE:

 • Magneti Marelli: wrześniowe szkolenia techniczne

  Firma Magneti Marelli zaprasza na szkolenia techniczne, które odbędą się we wrześniu 2017.
 • Mercedes-Benz: jest zgoda na budowę fabryki silników w Jaworze

  Spółka Mercedes-Benz Manufacturing Poland otrzymała pozwolenie na budowę fabryki silników w Jaworze.
 • SKF: trzylitrowy potwór w roli pomocy naukowej

  Sześć cylindrów, 211 KM mocy oraz jeden pasek rozrządu długości trzech metrów. Właśnie dlatego eksperci firmy SKF silnik V6 ESL wybrali do roli demonstratora układu rozrządu.
 • Nokian: kierowcy uważają opony premium za bardziej bezpieczne

  Badanie przeprowadzone przez Nokian Tyres pokazuje, że 58 proc. kierowców z Polski uznało opony klasy premium za bardziej bezpieczne.
 • KYB: nowa odsłona strony internetowej

  KYB Europe wprowadza nową wersję strony internetowej.
 • ExxonMobil: ulepszone formulacje olejów Mobil Delvac MX ESP

  ExxonMobil zmienił formulacje dwóch olejów Mobil DelvacTM do pojazdów ciężarowych.
 • Magneti Marelli: patronat nad warsztatami Formuły Student

  Firma Magneti Marelli objęła patronatem technicznym tegoroczne II Ogólnopolskie Warsztaty Formuła Student 2017, które odbędą się 17 września. 
 • Bosch: cyberpokolenie za kółkiem

  Bosch zbadał, jaką rolę odgrywają nowe technologie w życiu polskich 25-latków. Producent obchodzi właśnie 25. rocznicę rozpoczęcia działalności w Polsce.
 • bilstein group: zmiana szaty graficznej KM Auto Technik

  KM Auto Technik oferuje sprzęgła do prawie wszystkich modeli samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.
 • ProfiAuto: kierowcy bardziej dbają o wygląd niż o stan techniczny aut

  Raczej nie dbamy o ustawienie świateł i nie sprawdzamy stanu opon, ale za to bardzo często myjemy karoserię - to wnioski z sondażu przeprowadzonego wśród właścicieli używanych samochodów.
 • Meyle: nowy film instruktażowy mechaników Meyle

  Najnowszy materiał wideo "Mechaników Meyle" dotyczy diagnozowania uszkodzonych amortyzatorów.
 • To był tydzień (32)

  Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 7-13 sierpnia 2017 roku. 
 • Bizol: od wizji po globalną markę

  Bizol to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek wśród producentów olejów silnikowych i środków smarnych, która właśnie wchodzi na polski rynek.
 • Solaris: elektryczne autobusy spółki na rumuńskich drogach

  Firma Solaris Bus & Coach S.A. podpisała kolejny kontrakt na dostawę autobusów elektrycznych, tym razem z rumuńskim miastem Kluż-Napoka.
 • Oponeo.pl: dwucyfrowy wzrost sprzedaży w H1 2017

  Grupa Kapitałowa Oponeo.pl w I półroczu roku 2017 utrzymała dwucyfrowy wzrost sprzedaży, który wyniósł 1,2 mln opon czyli o 28 proc. więcej niż rok temu.
 • BPW: bezpłatne szkolenia Infomobil 2017

  W dniach 28.08-7.09.2017 r. firma BPW będzie organizować cykl bezpłatnych szkoleń Infomobil 2017 dla branży pojazdów ciężarowych.
 • Auto Partner SA: nowa marka w ofercie dystrybutora

  Auto Partner SA wprowadził do swojej oferty produkty marki Beru.
 • Goodyear: opony dla nowego VW Arteona

  Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 klasy Ultra-High Performance, wyposażone w najnowszą technologię SealTech, zostały wybrane przez VW jako oryginalne wyposażenie nowego Arteona.
 • DT Spare Parts: Katalog części do pojazdów Volvo

  Nowy katalog DT Spare Parts to ponad 200 nowych produktów dla pojazdów Volvo F/FL/N 10/12/16.
 • Nexus: warsztaty Nexus Auto już w Polsce

  Nexus Automotive Central Europe (N!ACE) informuje o uruchomieniu pierwszych warsztatów sieci NexusAuto w Polsce.KOMENTARZE: