E-katalogi

AKTUALNOŚCI


Europart: katalog produktów do przyczep i naczep

2017-09-12 09:36:57   Autor: Adrian Januszkiewicz


Europart: katalog produktów do przyczep i naczep Nowy katalog części zamiennych, akcesoriów oraz materiałów i narzędzi do serwisowania przyczep i naczep to 944 strony i ponad 6 tys. produktów.

Katalog jest podzielony przejrzyście na 10 grup produktowych: części zamienne do osi i układów jezdnych, elementy pneumatyczne, części do podwozi, elementy do montażu zewnętrznego, części zamienne do nadwozi, układów oświetlenia i instalacji elektrycznych oraz przyczep do samochodów osobowych i transporterów. Uzupełnieniem oferty Europart są: zabezpieczenie ładunków i wyposażenie warsztatów.


W nowym wydaniu katalogu Europart poświęca więcej miejsca niż poprzednio takim obszarom, jak: układy pneumatyczne, osprzęt do osi i oświetlenie. Poza tym w katalogu po raz pierwszy uwzględniono również agregaty chłodnicze. Nowością są również rozdziały poświęcone wyposażeniu warsztatów oraz częściom zamiennym do lekkich przyczep do samochodów osobowych i transporterów. Rozdziały mają przejrzystą strukturę, a ich uzupełnieniem są warte przeczytania informacje na temat poszczególnych grup artykułów oraz liczne porady ekspertów, które przydadzą się podczas codziennej pracy w warsztacie.


Jednym z głównych elementów tego katalogu jest grupa produktów Osie do przyczep/naczep. Można tam znaleźć części zamienne do najpopularniejszych osi wszystkich czołowych producentów, takich jak BPW, SAF, ROR/Meritor, Gigant, Jost, Valx i Schmitz Cargobull. Dostępne są części zarówno do aktualnych, jak i starszych modeli osi. Osobny rozdział jest poświęcony tematowi układów pneumatycznych. Czytelnik znajdzie w nim standardowe i specjalne części zamienne oraz przydatny przegląd najważniejszych właściwości i charakterystycznych rozwiązań układów pneumatycznych firm Wabco, Knorr i Haldex. W ofercie Europart dostępny jest również system złączy wtykowych ABC firmy Raufoss. Ten system z tworzywa sztucznego jest lżejszy niż elementy metalowe, a łączniki mają również system słyszalnej kontroli zatrzaśnięcia i w ten sposób ułatwiają niezawodny i szczelny montaż przewodów pneumatycznych.


Szczególnie obszerny jest rozdział „Oświetlenie i instalacje elektryczne” – odpowiednio do znaczenia tej tematyki dla codziennej pracy na warsztacie. Europart najwięcej uwagi poświęca tutaj systemowi oświetlenia i okablowania EasyConn firmy Hella oraz systemom lamp firmy Aspöck. Hella EasyConn to modułowy, bezrozdzielaczowy system okablowania i oświetlenia, który może współpracować zarówno z tradycyjną techniką żarówkową, jak i rozwiązaniami LED. Katalog Europart zawiera różne modele lamp do oświetlenia tylnego, bocznego oraz obrysowego, zarówno firmy Hella, jak i specjalizującej się w oświetleniu firmy Aspöck.


Po raz pierwszy katalog Europart z produktami do przyczep i naczep zawiera uzupełniający rozdział „Wyposażenie warsztatów”. Oprócz narzędzi standardowych i specjalnych do naprawiania i serwisowania przyczep/naczep są podane również produkty techniki mocowania – śruby i nity – oraz środki BHP i wyposażenie warsztatów.


Podobnie, jak w przypadku segmentu pojazdów ciężarowych i autobusów, Europart oferuje również wiele części do przyczep i naczep pod marką Europart Premium Parts – jako tańsza alternatywa dla części zamiennych produkowanych przez oryginalnych producentów danych marek. Obejmują one przede wszystkim części zużywalne i materiały eksploatacyjne, takie jak tarcze i okładziny hamulcowe czy regulatory luzu. Cały asortyment Europart Premium Parts charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością w atrakcyjnych cenach. Dzięki ciągłym kontrolom Europart zapewnia niezmiennie wysoką jakość produktów również w trakcie bieżącego procesu produkcyjnego.Źródło: Eurpopart

Więcej na ten temat:

AFTERMARKET

  Europart: tylko praca i doskonalenie
  Produkty Europart polecają się do... ciężarówek
  Działanie na skalę europejską

AKTUALNOŚCI

  Europart: zmiana kierownictwa firmy
  Europart: nowy oddział w Radomiu
  Europart: nowy właściciel spółki
  Europart: promocja części do pojazdów użytkowych
  Europart: oleje z aprobatą producentów silników ciężarowych

WARSZTAT 24/7

  EUROPART i WABCOWURTH - Specjaliści w diagnostyce wielomarkowej

PRODUKTY

  Europart: pompy wody Europart Premium Parts


PODZIEL SIĘ:    Odchudzanie bez kitów Facebook  

ZOBACZ TAKŻE:

 • Goodyear: Wrangler DuraTrac triumfuje po raz kolejny

  W tegorocznym głosowaniu czytelników czasopisma Off Road, opona Wrangler DuraTrac po raz piąty z rzędu została uznana za najlepsze ogumienie terenowe.
 • Auto Land: nowy punkt sprzedaży w Radomiu

  Filia położona jest przy głównym wjeździe do Radomia od Warszawy.
 • To był tydzień (38)

  Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 18 - 24 września 2017 roku.
 • Targi Inter Cars: konferencja zarządu - relacja filmowa

  Piątek 22 września był dniem prasowym na 16. Targach Inter Cars. Jednym z wydarzeń była konferencja prasowa zarządu spółki.
 • Goodyear: przejęcie Ventech Systems od Grenzebach Maschinenbau

  Goodyear Tire & Rubber Company przejmie od spółki Grenzebach Maschinenbau GmbH firmę Ventech Systems GmbH, lidera w dziedzinie technologii zautomatyzowanej kontroli stanu opon.
 • Exact Systems: 'Ambasador Jakości' na uczelniach technicznych

  Exact Systems uruchamia program ambasadorski skierowany do studentów największych uczelni technicznych w Polsce.
 • Schaeffler: dwa stoiska na 16. targach Inter Cars

  Firma Schaeffler przygotowała szereg atrakcji na swoich stoiskach, które będą dostępne w strefie ciężarowej i w strefie ogólnej.
 • Ruszają 16. Targi Inter Cars

  W piątek 22 września 2017 r. rozpoczyna się kolejna edycja Targów Inter Cars. Jak dojechać? Gdzie zaparkować? Kto będzie wśród wystawców? Motofaktor.pl jest patronem medialnym wydarzenia.
 • ZF Friedrichshafen AG: show ZF Services proTech podczas targów IC

  Podczas tegorocznej 16. edycji targów Inter Cars, eksperci ZF Services pro[Tech] przedstawią specjalny show poświęcony właściwemu smarowaniu profilu piasty sprzęgła.
 • Michelin: najnowsze opony i auta Macieja Dreszera na targach IC 2017

  Marka Michelin zaprasza gości 16. Targów Inter Cars na swoje stoisko.
 • ProfiAuto: odcinek specjalny Projektu Warsztat już w sobotę

  Adam Klimek na dobre dołącza do ekipy ProfiAuto i rozpoczyna tajemniczy projekt, którego szczegóły poznamy w sobotę w TVN Turbo.
 • Hutchinson: najnowszy katalog na Targach IC

  Podczas zbliżających się 16. Targów Inter Cars firma Hutchinson zaprezentuje m.in. swój najnowszy katalog rozrządu i akcesoriów.
 • Valeo: znamy finalistów Valeo Innovation Challenge 2017

  Firma Valeo przedstawiła siedem drużyn, które zmierzą się w finale IV edycji konkursu Valeo Innovation Challenge.
 • Goodyear: opony do Land Rovera Discovery SVX

  Goodyear zaprojektował opony koncepcyjne dla nowego modelu Land Rovera Discovery SVX.
 • Auto Partner SA: dokonania spółki w wersji filmowej

  Spółka Auto Partner podsumowuje swoje sukcesy z ostatnich kilku lat w nowym filmie korporacyjnym.
 • MANN-FILTER: filtry kabinowe na stoisku targowym producenta

  Na zbliżających się 16. Targach Inter Cars, MANN-FILTER zaprezentuje swoje filtry kabinowe, stanowiące skuteczną ochronę przed tlenkami azotu i drobnym pyłem.
 • Dayco: elementy układu rozrządu na Targach IC

  Podczas 16. Targów Inter Cars firma Dayco zaznajomi gości swojego stoiska ze swoją pełną ofertą produktową.
 • Filmowa zapowiedź 16. Targów Inter Cars

  Inter Cars przygotował wideo zapowiedź 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów.
 • Magneti Marelli: październikowe szkolenia techniczne

  Firma Magneti Marelli zaprasza na szkolenia techniczne, które odbędą się w październiku 2017.
 • Osram: nowe trendy i aktualności z oferty na Targach IC 2017

  Nowości produktowe oraz nowoczesne rozwiązania oświetleniowe - to zaprezentuje firma Osram podczas 16. Targów Inter Cars.KOMENTARZE: