E-katalogi

AKTUALNOŚCI


Europart: katalog produktów do przyczep i naczep

2017-09-12 09:36:57   Autor: Adrian Januszkiewicz


Europart: katalog produktów do przyczep i naczep Nowy katalog części zamiennych, akcesoriów oraz materiałów i narzędzi do serwisowania przyczep i naczep to 944 strony i ponad 6 tys. produktów.

Katalog jest podzielony przejrzyście na 10 grup produktowych: części zamienne do osi i układów jezdnych, elementy pneumatyczne, części do podwozi, elementy do montażu zewnętrznego, części zamienne do nadwozi, układów oświetlenia i instalacji elektrycznych oraz przyczep do samochodów osobowych i transporterów. Uzupełnieniem oferty Europart są: zabezpieczenie ładunków i wyposażenie warsztatów.


W nowym wydaniu katalogu Europart poświęca więcej miejsca niż poprzednio takim obszarom, jak: układy pneumatyczne, osprzęt do osi i oświetlenie. Poza tym w katalogu po raz pierwszy uwzględniono również agregaty chłodnicze. Nowością są również rozdziały poświęcone wyposażeniu warsztatów oraz częściom zamiennym do lekkich przyczep do samochodów osobowych i transporterów. Rozdziały mają przejrzystą strukturę, a ich uzupełnieniem są warte przeczytania informacje na temat poszczególnych grup artykułów oraz liczne porady ekspertów, które przydadzą się podczas codziennej pracy w warsztacie.


Jednym z głównych elementów tego katalogu jest grupa produktów Osie do przyczep/naczep. Można tam znaleźć części zamienne do najpopularniejszych osi wszystkich czołowych producentów, takich jak BPW, SAF, ROR/Meritor, Gigant, Jost, Valx i Schmitz Cargobull. Dostępne są części zarówno do aktualnych, jak i starszych modeli osi. Osobny rozdział jest poświęcony tematowi układów pneumatycznych. Czytelnik znajdzie w nim standardowe i specjalne części zamienne oraz przydatny przegląd najważniejszych właściwości i charakterystycznych rozwiązań układów pneumatycznych firm Wabco, Knorr i Haldex. W ofercie Europart dostępny jest również system złączy wtykowych ABC firmy Raufoss. Ten system z tworzywa sztucznego jest lżejszy niż elementy metalowe, a łączniki mają również system słyszalnej kontroli zatrzaśnięcia i w ten sposób ułatwiają niezawodny i szczelny montaż przewodów pneumatycznych.


Szczególnie obszerny jest rozdział „Oświetlenie i instalacje elektryczne” – odpowiednio do znaczenia tej tematyki dla codziennej pracy na warsztacie. Europart najwięcej uwagi poświęca tutaj systemowi oświetlenia i okablowania EasyConn firmy Hella oraz systemom lamp firmy Aspöck. Hella EasyConn to modułowy, bezrozdzielaczowy system okablowania i oświetlenia, który może współpracować zarówno z tradycyjną techniką żarówkową, jak i rozwiązaniami LED. Katalog Europart zawiera różne modele lamp do oświetlenia tylnego, bocznego oraz obrysowego, zarówno firmy Hella, jak i specjalizującej się w oświetleniu firmy Aspöck.


Po raz pierwszy katalog Europart z produktami do przyczep i naczep zawiera uzupełniający rozdział „Wyposażenie warsztatów”. Oprócz narzędzi standardowych i specjalnych do naprawiania i serwisowania przyczep/naczep są podane również produkty techniki mocowania – śruby i nity – oraz środki BHP i wyposażenie warsztatów.


Podobnie, jak w przypadku segmentu pojazdów ciężarowych i autobusów, Europart oferuje również wiele części do przyczep i naczep pod marką Europart Premium Parts – jako tańsza alternatywa dla części zamiennych produkowanych przez oryginalnych producentów danych marek. Obejmują one przede wszystkim części zużywalne i materiały eksploatacyjne, takie jak tarcze i okładziny hamulcowe czy regulatory luzu. Cały asortyment Europart Premium Parts charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością w atrakcyjnych cenach. Dzięki ciągłym kontrolom Europart zapewnia niezmiennie wysoką jakość produktów również w trakcie bieżącego procesu produkcyjnego.Źródło: Eurpopart

Więcej na ten temat:

AFTERMARKET

  Europart: tylko praca i doskonalenie
  Produkty Europart polecają się do... ciężarówek
  Działanie na skalę europejską

AKTUALNOŚCI

  Europart: zmiana kierownictwa firmy
  Europart: nowy oddział w Radomiu
  Europart: nowy właściciel spółki
  Europart: promocja części do pojazdów użytkowych
  Europart: oleje z aprobatą producentów silników ciężarowych

WARSZTAT 24/7

  EUROPART i WABCOWURTH - Specjaliści w diagnostyce wielomarkowej

PRODUKTY

  Europart: pompy wody Europart Premium Parts


PODZIEL SIĘ:    Odchudzanie bez kitów Facebook  

ZOBACZ TAKŻE:

 • GAP: sieć EuroWarsztat liderem konkursu Bezpieczny Warsztat

  EuroWarsztat OSKP Rosiak uzyskał najwyższy wynik w konkursie Bezpieczny Warsztat.
 • Motogama: cena specjalna Total

  Olej silnikowy w promocyjnej cenie.
 • Ursus: protoryp elektrycznego samochodu dostawczego już gotowy

  W trakcie II edycji Kongresu 590 spółka Ursus SA zaprezentowała prototyp pierwszego w pełni polskiego elektrycznego samochodu dostawczego ELVI.
 • AD Polska: nowa marka w ofercie dystrybutora

  Firma AD Polska wzbogaciła swoją ofertę o produkty marki Starline.
 • Będą kary za cofanie licznika w autach

  Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało zmiany w prawie, które mają ukrócić proceder "przekręcania" liczników w używanych pojazdach.
 • Magneti Marelli: grudniowe szkolenia techniczne

  Firma Magneti Marelli zaprasza na szkolenia techniczne, które odbędą się w grudniu 2017 roku.
 • Auto Partner SA: wyniki finansowe Q3 2017

  Przychody Grupy Auto Partner w III kwartale 2017 były wyższe o 30 proc. w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.
 • Motogama: cena specjalna Yato

  Zestaw narzędziowy w promocyjnej cenie.
 • Polska branża motoryzacyjna szybko rośnie w siłę

  W całym 2017 roku wartość produkcji sprzedanej przez polską branżę automotive może przekroczyć 150 mld zł, a liczba zatrudnionych w niej osób jest bliska 200 tys.
 • DT Spare Parts: katalog części do pojazdów ciężarowych Renault Serii D i Midlum

  Nowy katalog DT Spare Parts to około 1,2 tys. produktów dla ciężarówek Renault Serii D oraz Midlum.
 • Texa: firma z certyfikatem IATF 16949: 2016

  Texa jest jedną z pierwszych firm na świecie, która przeszła na nowy standard jakości IATF 16949: 2016, znacznie bardziej rygorystyczny, niż poprzedni.
 • PE: systemy wspomagające kierowcę obowiązkowe w nowych autach

  Parlament Europejski przyjął 14 listopada rezolucję nakazującą obowiązkowy montaż systemów wspomagających kierowcę w nowych autach produkowanych w UE.
 • Hella: adaptacyjne reflektory LED

  Podczas premiery nowego Mercedesa klasy E na targach w Detroit zaprezentowane zostały również jego nowoczesne reflektory adaptacyjne LED, które nagrodzono za design.
 • LS Cable: budowa fabryki w Dzierżoniowie

  Koreańska firma LS Cable & System (LSCW) uruchomi w Dzierżonioweie fabrykę podzespołów do akumulatorów.
 • Federal-Mogul: Polaku Nie Jedź Na Zderzaku - kampania społeczna

  Ruszyła kampania społeczna, która ma zwrócić uwagę kierowców na m.in. utrzymanie bezpiecznej odległości między pojazdami.
 • Inter-Team: kolejna edycja kampanii reklamowej O.K. Serwis

  Z początkiem listopada ruszyła ogólnopolska kampania reklamowa sieci O.K. Serwis Warsztaty Godne Zaufania.
 • Castrol: producent przedłuża współpracę z Volvo Car Group

  Za sprawą nowej umowy naukowcy firmy Castrol i inżynierowie Volvo podjęli współpracę mającą na celu zmniejszenie zużycia paliwa.
 • SDCM: podsumowanie XII Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

  Prezentacje w trzech salach równolegle w ciągu dwóch dni - XII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego zgromadził ponad 800 uczestników.
 • Czy polski sąd poprowadzi postępowanie związane z Dieselgate - decyzja za dwa tygodnie

  Warszawski Sąd Okręgowy 13 listopada miał rosztrygnąć czy przyjąć pozew zbiorowy złożony przez Stowarzyszenia Osób Poszkodowanych Przez Spółki Grupy Volkswagen w Polsce. Decyzję poznamy 27 listopada. 
 • Texa: kalibracja Night Vision w Texa CAR 65

  Dzięki nowej funkcji w oprogramowaniu Texa CAR 65 możliwa jest diagnostyka oraz kalibracja systemu Night Vision w pojazdach marki Mercedes-Benz.KOMENTARZE: